Maďarka svým twerkem rozplakala Jakuba Prachaře. Podívejte se na video

Pohodlně se posaďte a nechte se prostě bavit. Česko Slovensko má talent vám ukáže, jak se na Slovensku dělá maďarský twerk. Podívejte se na exkluzivní ukázku z pátečního dílu, který uvidíte v pátek ve 20.15.

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 5. října ve 20.15 na Primě.

Jestli si porota myslí, že už viděla všechno, tak byla na omylu. Kromě toho čtyři porotce začně zajímat i zeměpis. Co asi pijí v rodném Filakovo, že se tam rodí tolik tanečních talentů. Úplně první vystoupení bude mít mladá tanečnice, která předvede twerk.

Podívejte se na ukázku:

Kromě toho se dočkáme i kvalitního kytarového vystoupení i příšerných pěveckých odvážlivců. Budete žasnout u ojedinělé akrobacie na popruzích i u tance, při kterém se lámou kosti i klouby. O taneční vystoupení v tomto dílu nebude opravdu nouze – uvidíte netradiční pojetí se světelnými efekty.

SLEDUJTE DÍLY TALENTU ONLINE

Čeká vás velmi početný pěvecký sbor. Početně bude zastoupen i rap, ale jen jeden z pánů může směle konkurovat legendě jménem Rytmus. Ohlédneme se do minulosti v retro vystoupení, které překvapivě předvedou mladí muži. Zpívat se bude opravdu z plných plic, ale až na jednu interpretku to bude spíše ostuda. Která z porotkyň sáhne po zlatém bzučáku? Nechte se překvapit a užijte si nejširší paletu talentů na českých televizích.

Sledujte Česko Slovensko má talent každý pátek ve 20.15 na Primě. Po odvysílání můžete všechny díly vidět i v online archivu iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.