Malá robotka dostala největší pochvalu od Jaro Slávika v Talentu. Podívejte se na její talent

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek. A tentokrát bude poněkud mimozemsky laděný. Jedna malá ufonka - robotka vás dostane už na začátku, stejně jako dostala porotu. Podívejte se na exkluzivní ukázku z pátečního dílu, který uvidíte ve 20.15 na Primě.

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 12. října ve 20.15 na Primě.

Na co se mlžete těšit už v pátek večer? Česko Slovensko abídne perfektní výkony. Aktuální díl bude na přání Jakuba plný mimozemšťanů, kteří nám přiletěli předvést svůj talent. Electric boogie perfektně zvládne teprve devítiletá žačka ZŠ.

Podívejte se na ukázku:

Malá školačka je tak dobrá, že dokonce zaujme nejdrsnějšího porotce Jaro Slávika. Ten ji vysekne poklonu, kterou ještě nikdy nikomu v historii Česko Slovensko má talent neřekl.

Kromě toho vás čeká odvážný raper, který má rád černou a bílou, a proto přišel oblečený v červené barvě. Uvidíte i pár dalších pěveckých pokusů. Někteří mají i osobního skladatele a jiní chtěli hlavně vidět porotce naživo. Ale to je tak všechno. Překvapí až zpěvačka s písní Frozen ve 20 světových jazycích. Co předvede Mr. Methan za vystoupení pod pojmem pétomanie? Jeho jméno trošku napovídá a víc vědět nechtějte.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJDTE ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.