Malá robotka dostala největší pochvalu od Jaro Slávika v Talentu. Podívejte se na její talent

Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě už ve 20.15 na Primě. Podívejte se na vystoupení devítileté holčičky, která ukázala porotě a divákům, že tancovat umí. Jaro Slávik je očarovaný.

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 12. října ve 20.15 na Primě.

Objevovat talenty je jasným cílen pořadu Česko Slovensko má talent. Jeden takový dorazí už v pátek a ukáže nevídané, ačkoliv se dámám z poroty udělá trochu nevolno. Ani Jaro Slávik není příliš nadšený. Tvrdí, že s ohledem na toto vystoupení se mu Brexit nezdá jako úplně špatný nápad. Co předvede Mr. Methan za vystoupení pod pojmem pétomanie? Jeho jméno trošku napovídá a víc vědět nechtějte. Rovnou se podívejte!

Podívejte se na ukázku Mr. Methana:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

A jak dopadne inovativní pokus o Cirque du soleil? Dokážeme vám, že odvaha nechybí v žádném věku, byť s podivným dostáváním se z řetězů. Duo viola také přijde s něčím, co v Talentu ještě nebylo. Ukrajinec a Ruska žijící v Německu předvedou poetickou akrobacii se smyčci. Budeme trošku žonglovat a odvážně házet nože. Dokážeme, že ne každý Ital má talent. Do kolen vás dostane největší tréma v dějinách talentových soutěží možná i na světě. Taková amplituda mikrofonu, byť držená v obou rukou, se jen tak nevidí. Až se Marta Jandová bála o život soutěžící, co by s ní udělala nervozita, kdyby ji poslali do dalšího kola. Pokochejte se zástupem mimozemských vystoupení, mezi kterými zazáří i nějaký ten talent.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.