Malá robotka dostala největší pochvalu od Jaro Slávika v Talentu. Podívejte se na její talent

Nový díl uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě. Česko Slovensko má talent ukáže, že devítiletá holčička z Ostravy dokáže to, co její dvakrát tak starší vrstevníci. Jaro Slávik je okouzlen.

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 12. října ve 20.15 na Primě.

Co uvidíte v dalším dílu Talentu? Někdy nemusíte sníst všechnu moudrost světa a mít zkušenosti na to, abyste okouzlili publikum. Aktuální díl bude na přání Jakuba plný mimozemšťanů, kteří nám přiletěli předvést svůj talent. Electric boogie perfektně zvládne teprve devítiletá žačka ZŠ.

Podívejte se na ukázku:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

A jak dopadne inovativní pokus o Cirque du soleil? Dokážeme vám, že odvaha nechybí v žádném věku, byť s podivným dostáváním se z řetězů. Duo viola také přijde s něčím, co v Talentu ještě nebylo. Ukrajinec a Ruska žijící v Německu předvedou poetickou akrobacii se smyčci. Budeme trošku žonglovat a odvážně házet nože. Dokážeme, že ne každý Ital má talent. Do kolen vás dostane největší tréma v dějinách talentových soutěží možná i na světě. Taková amplituda mikrofonu, byť držená v obou rukou, se jen tak nevidí. Až se Marta Jandová bála o život soutěžící, co by s ní udělala nervozita, kdyby ji poslali do dalšího kola. Pokochejte se zástupem mimozemských vystoupení, mezi kterými zazáří i nějaký ten talent.

Pokud chcete vidět Martu Jandovou na živo, můžete v pondělí 15. 10. 17.00 – 19.00 zavítat na její autogramiádu nového autorského alba Barvy do Supraphon Musicpoint – Jungmannovo náměstí 17, Praha 1.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.