Nedělní Talent? Kartářka Prachařovi předpoví dítě!

I v dalším díle show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT nás čekají desítky větších i menších talentů! Všichni jsou připraveni předvést to nejlepší a dobýt svět showbyznysu! Každý z nich věří, že právě on by letos mohl vyhrát!

Dozvíme se, co podle věštby z karet a kávové sedliny čeká Leoše Mareše a Kubu Prachaře! I oni sami budou z nových informací hodně překvapeni! Čeká nás vystoupení iluzionisty, které i Slávika pobaví! Zpívající prodavačka, které porota svým verdiktem splní životní sen nebo třeba dvanáctiletá Sofie, která se bude snažit přesvědčit porotu, že do showbyznysu patří!

Laskavý humor a spontánní radost zpěváků

Když na pódium vstoupí vysoký pán s kytarou, všichni čekají jen dalšího obyčejného zpěváka, který se doprovází na kytaru. V jedné věci měli pravdu, v druhé se mýlili. V neděli budete mít šanci vidět konečně vtipného písničkáře, který všechny chytne za srdce. Nemine vás ani spontánní radost zpěvačky, která ví, co to znamená dostat druhou šanci a využít ji.

Také uvidíme, jak divačka nahradí v porotě Leoše Mareše, Jaro Slávik dostane zabrat při „výjimečném“ pěveckém čísle, kdy sálem bude znít – jak jinak – než Michal David, a jak (a kam) dopadne „lidská dělová koule“ – tedy unikátní světové, životu nebezpečné vystoupení muže, který se nechá vystřelit z děla!

Sestřih všeho, na co se můžete těšit už tuto neděli, najdete tady:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT v neděli 13. října ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.