Nedělní talent? Leoš Mareš jako instruktor zumby!

V dalším díle show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT nás opět čeká vysoká koncentrace talentů, kteří chtějí porotě ukázat, co umí! Vyhrát ovšem může jen jeden!

Uvidíme například lehce zaraženého instruktora zumby Mária, kterého Leoš Mareš zastaví hned po příchodu na pódium slovy: „Mário, takhle vypadá instruktor zumby?“ Poté Leoš neváhá a na pódiu mu předvede, jak má takový správně našlápnutý instruktor vypadat. Vyhecuje celé divadlo včetně moderátorů tak, že VŠICHNI tančí v rytmu zumby! Ani Leoš nezůstane pozadu! Vyskočí na stolek a předvede, že i on zumbu dokonale ovládá! „Takhle jsem si ´nezazumboval´ roky,“ dodá překvapený Jaro Slávik.

Mimo instruktora zumby přijdou také například fešné přebornice v mluvení pozpátku, osminásobný mistr republiky v dřevorubeckých disciplínách, bubeník, který nadchne celé divadlo, klavírní improvizátor, kouzelník s neviditelnými kartami nebo houslový virtuos, který dokáže zahrát na jednu strunu. Diváky nadchne také nezapomenutelný a neuvěřitelný zpěv šedesátiletého dopravního inženýra Vladislava, který porotu svým vystoupením doslova ohromí a moderátory dojme i přesto, že se zpěvem neživí. „Jestli jste dopravák, je škoda, že zpěv není vaše povolání, zpíváte neuvěřitelně krásně,“ chválila Lucie.

Uvidíme, jak se všichni talentovaní soutěžící budou líbit divákům. Ti budou mít v neděli večer totiž poslední možnost jednoho z nich poslat prostřednictvím svých sms hlasů do semifinálového kola!

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT v neděli 10. listopadu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.