Nedělní Talent: Leoš rozvlní boky v rytmu salsy!

I v dalším díle show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uvidíme spoustu talentovaných soutěžících, kteří přišli na casting předvést to nejlepší, co umějí! Letos čeká na vítěze 50 tisíc eur, zájezdy v hodnotě 350 tisíc korun, auto a vystoupení v soutěži Británie má talent.

Svůj talent přijde podrobit zkoušce ohněm například odvážný stand-up komik Jakub. I přesto, že Lucie nemá tenhle styl humoru zrovna nejradši, zbytek poroty vystoupení pobaví!

Uvidíme také dokonalou motorkářskou show hollywoodských rozměrů, beat box na harmoniku, tanečnici u tyče, která všechny ohromí svým vyrýsovaným tělem, nebo patnáctiletou Anetu Tokárovou, která porotu nadchne svým zpěvem i přesto, že přizná obrovskou trému. Stading ovation ji nemine!

Atai se vrací na místo činu!

A uvidíme i naprosto sehranou trojici tanečníků z Kyrgyzstánu, jejíž vystoupení porotu a diváky zvedne z pohodlných divadelních sedaček! Není divu, tancovat je učí samotný vítěz druhé řady Talentu Atai Omurzakov.

Přijde také tanečník latino salsy, kterému ovšem chybí partnerka (před castingem dostala strach), a tak Leoš Mareš neváhá, zastoupí ji a na pódiu rozvlní své boky jako naprostý profík! Na světě je tedy nově vzniklá taneční formace „Sambo George“, která u zbytku poroty postoupí do dalšího kola, ovšem jen pod podmínkou, že bude dál pokračovat ve společném vystupování.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT v neděli 3. listopadu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.