Nedělní Talent představí kouzelníka, kterého chce na party i Jaro Slávik!

I v další epizodě ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT vás čekají soutěžící, kteří věří, že právě oni dokážou i po čtyřech letech konání Talentu porotu svým vystoupením překvapit!

V neděli 22. září od 20.15 se můžete těšit mimo jiné na naprosto úžasnou zpěvačku Marii Hrbkovou, ze které byla porota nejdřív lehce rozpačitá, když ale začala zpívat, i Leoš Mareš zjistil, že dát na předsudky se nevyplácí: „Vždycky se za ně znovu a znovu stydím, díky za to, že jsi mi znovu nastavila zrcadlo mé hlouposti,“ řekl Marii a přiznal, že měl při jejím vystoupení husí kůži. Čeká vás také bubenická show, silová akrobacie, vystoupení hodně dobrého kouzelníka se závojnatkou, který překvapil dokonce i Slávika! Ten se překonal a jeho výstup okomentoval slovy: „Nesnáším kouzelníky a laciné triky, ale tohle kouzlo bych si dokázal představit na své narozeninové party! Ode mě máš ano!“ Uvidíte také fantastického tanečníka Míru Žilku, kterému řekl ano i samotný Simon Cowell a porota německého Talentu, slovenský Talent se svou skupinou dokonce vyhrál! Představí se i čtveřice Aquabella, mimořádně šikovné „mořské panny“, účastnice olympijských her v Sydney, kterým bylo divadlo malé, a tak se kvůli jejich pětimetrovému akváriu musel celý štáb přestěhovat na provizovní „plac“ na brněnské výstaviště! A čeká vás vystoupení jediného psího mazlíčka v republice, který dokáže udělat kotrmelec!

A to samozřejmě není všechno!Ovšem jen šest nejlepších soutěžících se na konci nedělního dílu ocitne v přímém přenosu diváckého hlasování a jen diváci svými SMS hlasy rozhodnou, který z nich postoupí do semifinálového kola!„Je to velká zodpovědnost být v porotě! Musíme být koncentrovaní a neprošvihnout ty dvě minuty, které účastníci mají, protože právě tyto dvě minuty mohou někomu změnit život,“ řekla Lucie Bílá. „Velmi dlouho jsme zvažovali, jak motivovat lidi, aby se i do čtvrtého ročníku přihlásili ti nejlepší a nejkvalitnější. Po jednání se Simonem Cowellem můžeme slíbit, že vítěz naší show se na jaře 2014 představí v britském Talentu,“ prohlásil Jaro Slávik.ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT v neděli 22. září ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.