Nová porotkyně Marta Jandová v pátek vybere ty nejlepší z Talentu!

Marta Jandová se v roce 2018 stala čerstvým závanem v porotě Česko Slovensko má talent. Její vřelost jistě zasáhla mnoho soutěžících a diváků. Zpěvačka vybrala nejlepší talenty za rok 2018.

I tento pátek uvidíte další výběr toho nejlepšího z loňského ročníku Česko Slovensko má talent. Marta Jandová nahradila dlouholetou porotkyni Lucii Bílou a stejně jako Lucie přinesla do porotcování jistou vřelost, schovívavost, ale také jasný názor na to, kdo talent má, a kdo ne.

Marta Jandová na tento pátek na Primě vybrala několik soutěžících, kteří jí uvízli v hlavě. Patří mezi ně hlavně ti, kteří se dostali až do semifinálových kol, ale i ti, kteří se zapsali do srdcí diváků se svými zajímavými životními příběhy.

Vykalkulované příběhy se dají podle Marty Jandové rozpoznat

Podívejte se na rozhovor s Martou Jandovou, která jako porotkyně tvrdí, že vykalkulované životní příběhy v Talentu se dají jasně rozpoznat:

Sledujte to nejlepší z Talentu už v pátek večer na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.