Porotce Jakub Prachař se chopil vystoupení. Ale nemůže zastavit pivo!

Už 31. srpna uvidíte na Primě první díl nové série Česko Slovensko má talent! A můžete se těšit na skvělí improvizace i od zářných porotců, kteří se nebojí zkoušet! Jak dopadl Jakub Prachař při točení s pivem, na to se podívejte ve videu!

Jakub Prachař je jeden z nejzábavnějších porotců Talentu vůbec. Sám se totiž nebojí zkoušet vystoupení samotných soutěžících. A když přišel muž, který mí žonglovat s nebezpečnými věcmi, bla to pro Jakuba jasná volba. Zatímco se všichni ostatní poschovávali, co to šlo.

Podívejte se na zábavné video z Česko Slovensko má talent, které uvidíte už v pátek na Primě ve 20.15:

V pátek 31. srpna odstartuje sedmá řada úspěšné talentové soutěže Česko Slovensko má talent. Čeká vás spousta novinek. Porotu ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař a Diana Mórová doplňuje nově zpěvačka Marta Jandová. Další z novinek nadcházejícího ročníku je i nová moderátorská dvojice Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Aktuální ročník 2018 vám nabídne talenty během 15 dílů, z toho ve dvou živých přenosech – v semifinále a finále.

Podívejte se do galerie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.