Porotce Jakub Prachař se chopil vystoupení. Ale nemůže zastavit pivo!

Už 31. srpna uvidíte na Primě první díl nové série Česko Slovensko má talent! A můžete se těšit na skvělí improvizace i od zářných porotců, kteří se nebojí zkoušet! Jak dopadl Jakub Prachař při točení s pivem, na to se podívejte ve videu!

Jakub Prachař je jeden z nejzábavnějších porotců Talentu vůbec. Sám se totiž nebojí zkoušet vystoupení samotných soutěžících. A když přišel muž, který mí žonglovat s nebezpečnými věcmi, bla to pro Jakuba jasná volba. Zatímco se všichni ostatní poschovávali, co to šlo.

Podívejte se na zábavné video z Česko Slovensko má talent, které uvidíte už v pátek na Primě ve 20.15:

V pátek 31. srpna odstartuje sedmá řada úspěšné talentové soutěže Česko Slovensko má talent. Čeká vás spousta novinek. Porotu ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař a Diana Mórová doplňuje nově zpěvačka Marta Jandová. Další z novinek nadcházejícího ročníku je i nová moderátorská dvojice Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Aktuální ročník 2018 vám nabídne talenty během 15 dílů, z toho ve dvou živých přenosech – v semifinále a finále.

Podívejte se do galerie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.