Porotě Česko Slovensko má talent bude úzko!

Porota televizního pořadu Česko slovensko má talent bude v pořádně prekérní situaci. Uvidí něco, z čeho se jim bude dělat nevolno, ale zároveň se budou chtít koukat dál!

Televizní show Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek ve 21.35 na Primě.

Poslední díly hlásí blížící se finále, ale zatím není rozhodně jasné, kteří soutěžící postoupí dále a uvidíme je v semifinálových kolech. Několik kol před semifinále nám stále ještě chybí. A ačkoliv si většina porotců myslí, že je nic nepřekvapí, jsou na omylu. Uměním šokovat ještě někteří oplývají.

Smíšené pocity bude mít čtveřice, která rozhoduje o tom, zda soutěžící postoupí, či nikoliv. Před jejich zraky totiž jeden ze soutěžících předvede tak nebezpečnou shou se svým tělem, že se několika z nich a hromadě divákům udělá lehce nevolno, zároveň je to bude přitahovat postaršího muže sledovat...

Komu bude patřit tento pátek?

Výběr postupujících má na svědomí čtyřčlenná porota Jaro Slávik, Lucie Bílá, Diana Mórová a Jakub Prachař. Pohotově pořadem provádí moderátorská dvojice Junior a Marcel – Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč.

Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě v pátek ve 21.35!

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.