Seriály a filmy

21. května 2013 12:12

Markéta Zídková

Potvrzeno! Jakub a Martin budou opět moderovat ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

Čtvrtou řadu celosvětově nejúspěšnější talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT bude opět moderovat oblíbená dvojice spíkrů – Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch. Diváci televize Prima family a slovenské TV JOJ se na pořad mohou těšit už na podzim.

A je to venku! Na podzim televizní obrazovky opět rozzáří pohotová, vtipná a skvěle sehraná dvojice moderátorů – Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch!

Moderátorské duo vás provede náloží těch nejúžasnějších a nejzajímavějších talentových skvostů, které show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT jako vždy přinese.Tihle dva během předchozích sezon populární talentové show jasně ukázali, že moderátorského talentu mají na rozdávání! Zkrátka to jsou profíci každým coulem!

Karty s hvězdnými jmény další řady show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se tedy postupně rozkrývají. Po první odtajněné megastar, jedinečném Leošovi Marešovi, který bude od porotcovského stolku hodnotit výkony letošních talentů, jsou tak potvrzené další tváře.

První kolo castingů hledající výjimečné talenty je za námi. A už teď vám můžeme prozradit, že se nám opět přihlásili prvotřídní showmeni a showmenky. Těšte se na podzim. My už se těšíme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.