Romantický tanec s grafikou rozplakal porotu! Podívejte se na video

Česko Slovensko má talent pokračuje dalším dílem už tento pátek na Primě ve 20.15. Podívejte se na exkluzivní vystoupení světové taneční skupiny čítající pouze tři lidi!

Kromě smíchu, i pláč patří do Talentu! Česko Slovensko má talent v pátek ve 20.15 pokračuje dalším dílem a vy uvidíte nekonečnou várku talentů.

Dalším soutěžícím v československém pořadu se stane taneční skupina One Thousand Dance. Skupina tvoří tři lidi - dva tanečníky a jednoho choreografa a managera. Skupinu můžete vidět po celém světě. Tanečníci našli jedno místo, kde se ještě neukázali, a tak se objevili v našem Česko Slovensko má talent.

Taneční vystoupení spolu impozantně kloubí grafiku a tanec.

Podívejte se na ukázku už teď:

Bavit vás bude nejen porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová, ale také moderátorská dvojice Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Coolácky vás pak zabaví a nabídne vám další pohledy do zákulisí neřízená dvojice Sonia Edde a Jakub Kotek.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

ČSMT AFTERSHOW uvidíte každé pondělí ve 20.15 na Prima COOL

ČSMT AFTERSHOW můžete sledovat zdarma v předpremiéře online v pátek po 22.00.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.