Sexy twerk v pouhých sedmnácti? Podívejte se na video

Tanec twerk stále u některých vvolává otázky morálky. Tak tomu bylo i u porotkyně Marty Jandové. Podívejte se na sexy vystoupení, které uvidíte i v pátek ve 20.15 na Primě v pořadu Česko Slovesko má talent.

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 2. listopadu ve 20.15 na Primě.

Láska prochází nejen žaludkem, ale viditelně i pódiem Česko Slovensko má talent. Český kytarista a zpěvák se rozhodl, že svou partnerku před zraky všech požádá o ruku. Žádost ukryl do písně, kterou zpíval. Nakonec poklekl.

Podívejte se na ukázku, jejich životní příběh uvidíte už v pátek večer:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Co dalšího vás čeká v Česko Slovensko má talent? V tomto díle zažijete hodněkrát „poprvé“ – čeká vás poprvé v historii talentu žádost o ruku. Ale s jakým talentem překvapí svoji partnerku? Rovněž další silný příběh přinese tento díl – Honza přijel nejen předvést svůj zpěv, ale také upozornit na problematiku znásilnění mužů, a nakonec píseň věnoval svému bratrovi, který zemřel v den castingu. Roztwerkujeme porotu a budeme žonglovat. Trochu se esotericky naladíme. Prostě vás čeká hodně nabitý večer. Ale kdo dostane zlatý bzučák?

Sledujte na Primě Česko Slovensko má talent v pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.