Seriály a filmy

8. prosince 2013 23:00

Dagmar Dandová

Show Česko Slovensko má talent vyhrál koktavý operní génius!

Souboj talentů v nejúspěšnější světové show počtvrté v Česku a na Slovensku má svého vítěze. První tři místa byly velmi těsné, ale nakonec vyhrál Miroslav Sýkora. Za svého favorita ho považovala i hvězdná porota: Lucie Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš!

O vítězství Miroslava Sýkory od prvního okamžiku nepochyboval moderátor a člen poroty Leoš Mareš, který mu gratuloval k výhře hned po jeho finálovém vystoupení.

"Jsem úplně první, kdo ti gratuluje k výhře,"stoupnul si Mareš.

Miroslav Sýkora vyhrál, i když má vadu řeči, která ho trápí od útlého dětství, kdy přišel jeho otec a děda s babičkou poprvé na návštěvu. Do jeho tří let se o něj nezajímali, pak mu vstoupili do života a když odcházeli, dal se malý Miro do usedavého pláče: "Když se loučili, začal jsem brečet, že odcházejí a dostal jsem silný záchvat pláče. Neměl jsem dostatek kyslíku, zmodral jsem a maminka se mnou třásla, abych nabral do plic aspoň trochu vzduchu. Bohužel tenkrát jsem byl v období, kdy se u dítěte vyvíjí řeč, takže od té doby zadrhávám," vysvětluje Mirek a dodává: "Svou řeč bohužel nemůžu absolutně kontrolovat. Jsou chvíle, kdy mluvím bezchybně, a jsou takové, kdy to prostě nejde."

Výhra ho velmi dojala.

"Chtěl bych poděkovat hlavně mojí mámě. Všem přátelům a úplně každému, kdo mi poslal hlas," řekl Sýkora, když se dozvěděl, že je vítězem show Česko Slovensko má talent.

Na druhém skončila Alena Smolíková, která vystupuje vystupuje s fenkou border kolie Jerry v disciplíně dogfrisbee a na finále měla ještě jednu psí posilu Keysi.

fenkou Keysi, Čtěte více na: http://www.denik.cz/ostatni_kultura/alena_smolikova_podborany_talent_20131205-1c3d.html

Na třetím místě se umístil Miroslav "Bruise" Žilka.

vystupuje s fenkou border kolie Jerry v disciplíně dogfrisbee. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ostatni_kultura/alena_smolikova_podborany_talent_20131205-1c3d.html

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.