Silák v Talentu vytvořil lidskou houpačku a pokořil hořící telegrafní sloup!

Česko Slovensko má talent uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě. Podívejte se na exkluzivní video ze čtvrtého dílu. Tentokrát uvidíte siláka z Mongolska, jenž předvede neuvěřitelnou show.

Ve čtvrtém dílu Česko Slovensko má talent uvidíte spoustu vystoupení, které jsou opravdu netradiční. Třeba taková krasojízda na kole kdysi patřila do historie, dnes je znovu úspěšně oprašována. Siláctví z módy možná nevyšlo. To předvedl silák z Mongolska, který uchopil celé vystoupení dost moderně a samozřejmě také nebezpečně.

Silák z Mongolska se rozhodl trochu vystrašit porotkyně a vytvořil lidský kolotoč! Podívejte se na exkluzivní video:

Co dalšího uvidíte na Primě už tento pátek v Talentu?

Poznejte v Talentu looping

Když se dělá dobře looping, je to radost poslouchat. To si na vlastní pěst vyzkouší i porotce Jakub Prachař. Vy už v pátek večer poznáte, o co přesně jde.

Děti v showbyznysu nemůžou chybět. Robotických tanců už jsme v Talentu viděli spoustu, zaujmout je proto pro další příchozí s tímto talentem těžší a těžší. Není kuře jako kuře, pobavit se vás pokusí přerostlé kuře z USA.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Česko Slovensko má talent v pátek 20. září ve 20.15 na Primě

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 23. září ve 20.15 na Prima COOL!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.