Slzy porotců Talentu tekly proudem. Při vzdušné akrobacii šlo o dětský život!

Děti vystupují v Česko Slovensko má talent pravidelně. Nebezpečné vystoupení u nich ale uvidíte málokdy, což nebyl případ dětských vzdušných akrobatů z Ukrajiny. Když se ale něco nepovede, jde o život dítěte, což dostalo většinu porotců. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu, který uvidíte na Primě ve 20.15.

Česko Slovensko má talent nabídne nejen zábavu ve formě siláckých vystoupení, tančení a zpěvu, ale uvidíte i malé děti, které se během vlastní show musí spolehnout sami na sebe, aby se jim samotným něco nestalo. Takoví jsou sourozenci a vzdušní akrobaté z Ukrajiny.

Malé holčičce se ale jeden trik ve vzduchu nepovede, reakce je ze všech stran hodně silná. Podívejte se exkluzivně na jejich vystoupení:

Co dalšího uvidíte v Talentu?

Rozhodně nás nemine pár nepovedených pěveckých čísel, ale na druhou stranu uvidíte fantasticky stepovat dva mladé lidi a přivítáme siláka až z Mongolska, který bude zápasit s telefonním sloupem. Jak bojovat s šikanou? Přihlásit se do talentu a zpívat! … jen jestli to ve škole vystoupení ještě nezhorší.

Když se dělá dobře looping, je to radost poslouchat. Děti v showbyznysu nemůžou chybět. Robotických tanců už jsme v Talentu viděli spoustu, zaujmout je proto pro další příchozí s tímto talentem těžší a těžší. Není kuře jako kuře, pobavit se vás pokusí přerostlé kuře z USA.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Česko Slovensko má talent v pátek 20. září ve 20.15 na Primě

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 23. září ve 20.15 na Prima COOL!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.