Soutěžící poslal Jakuba Prachaře kvůli Ohnivýmu Kuřeti tam, kam slunce nesvítí!

Ne vždy porota Česko Slovensko má talent potká na pódi nejmilejší soutěžící. Pan Kožíšek už je v Talentu známou firmou. A s Jakubem Prachařem nebude mít moc hezkou konverzaci. Podívejte se na ukázku z pátečního dílu Talentu.

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 12. října ve 20.15 na Primě.

Pan Kožíšek se už v Talentu jednou objevil, bylo to přímo v první sérii, kde byl Jakub Prachař moderátorem. Jeho vystoupení kdysi nesklidilo příliš úspěchu - Lucie Bílá, Jaro Slávik a Jan Kraus soutěžícího "vykřížkovali". Bude to tentokrát jinak?

Kožíšek přichází s kouzelnickým číslem a na dotaz Jakuba Prachaře reaguje podrážděně, ačkoliv to zpočátku může vypadat jako legrace. Po konci vystoupení se ale ukáže, že humor to rozhodně nebyl.

Podívejte se na ukázku z pátečního dílu Talentu, který uvidíte ve 20.15 na Primě:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

A jak dopadne inovativní pokus o Cirque du soleil? Dokážeme vám, že odvaha nechybí v žádném věku, byť s podivným dostáváním se z řetězů. Duo viola také přijde s něčím, co v Talentu ještě nebylo. Ukrajinec a Ruska žijící v Německu předvedou poetickou akrobacii se smyčci. Budeme trošku žonglovat a odvážně házet nože. Dokážeme, že ne každý Ital má talent. Do kolen vás dostane největší tréma v dějinách talentových soutěží možná i na světě. Taková amplituda mikrofonu, byť držená v obou rukou, se jen tak nevidí. Až se Marta Jandová bála o život soutěžící, co by s ní udělala nervozita, kdyby ji poslali do dalšího kola. Pokochejte se zástupem mimozemských vystoupení, mezi kterými zazáří i nějaký ten talent.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.