Spadla z hrazdy a osm let se neukázala před publikem. Teď je z ní zpěvačka, která zazářila v Talentu!

Dvacetiletá dívka pochází z cirkusové rodiny a odmala vystupovala jako akrobatka, ve dvanácti letech ale spadla z výšky a od té doby ji nikdo na pódiu neviděl. Teď přichází do Talentu jako zpěvačka s písní od Věry Špinarové. Podívejte se už teď na exkluzivní video z pátečního dílu Česko Slovensko má talent!

Co uvidíte v novém dílu Česko Slovensko má talent, který můžete sledovat v pátek 9. listopadu ve 20.15 na Primě?

Máme pro vás vystoupení, během kterého vám bude mráz běhat po zádech a vy sami se budete ptát, kde byla dvacetiletá Anyka Pandusová tak dlouho? Čekala dlouho na to, než se osmělila a vystoupila sama za sebe jako zpěvačka.

Podívejte se na ukázku:

Vydejte se s námi po stopách talentů. Hned na začátek dostane porota dárek z Rumunska – hadí ženu v krabici. Budeme zpívat od prvorepublikových písniček až po moderní hity. Překvapí vás dvojitý dog dancing. Artistka, která se po pádu přeorientovala na zpěv, oslní písní od Věry Špinarové. Neméně zazáří polská akrobatická dvojice, která tvoří pár i v soukromí. Pořádně temperamentní tanec předvede mladá romská skupina. A také si trošku zarapujeme. Uvidíte nejen fantastické zrcadlové žonglování, ale navíc se jedná o léčebnou metodu, která pomáhá pacientům po amputaci končetiny. Předvede ji zdravotní bratr z Itálie.

Trošku přitvrdíme a dáme si pořádný rockový nářez v podání kapely Dneska ne. A hned je vystřídá neméně tvrdá dívčí hudební skupina Poison Candy. Kapelový díl doplní Docela kapela, která předvede řízkový rock. Zaujme disciplína slam poetry – něco jako stand up poezie, kterou jsme v Talentu ještě neměli. Stínové divadlo z Ukrajiny vás také pohladí po duši. A opět se objeví jeden odvážlivec, který si víc myslí, že má talent, než že by ho skutečně měl, a bude pokračovat v hardrockovém žánru. Navíc si vyžádá od poroty, že potřebuje minimálně tři minuty na svůj „pěvecký“ projev. Dá mu porota druhý pokus a bude to stačit? Přesvědčte se v dalším nabitém dílu.

Česko Sovensko má talent můžete sledovat ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.