Tahle dívka se stará o krávy, zatímco má talent, jenž okouzlil celou porotu!

V pátek ve 20.15 se rozhodně dívejte na Česko Slovesko má talent na Primě, jelikož vás čeká další díl úspěšného pořadu. Tentokrát se můžete těšit na opravdu zajímavé životní příběhy a skvělé pěvecké vystoupení.

Talenty uvidíte každý pátek na Primě v soutěžním pořadu. V rámci pátečního dílu se Jaro Slávik jako porotce a bývalý manager slavných pěveckých hvězd, dočká překvapení, které si přál.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Že se vyplatí čekat na talenty se tento pátek osvědčí jednomu z porotců Jaro Slávikovi, který si celou dobu přeje objevit charismatickou písničkářku. Jaro Slávik se konečně dočkal, ačkoliv jde o Češku, která žije s rodiči na statku a stará se o krávy a kromě toho má na starosti i hospodu. Je přioravená opustit kvůli zpěvu rodinu? Dostane sličná zpěvačka zlatý bzučák a postoupí rovnou do finále?

Podívejte se na vystoupení:

Sledujte páteční díl na Primě ve 20.15 Česko Slovensko má talent.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.