Tančí, aby se nedostali do problémů na ulici! Taneční skupina z komunitního centra to rozjela!

Jenom Česko Slovensko má talent vám ukáže, jak se na Slovensku dělá maďarský twerk, a že svět je opravdu malý. Podívejte se na taneční skupinu dětí pocházejících z komunitního centra. Exkluzivní ukázku z pátečního dílu, který uvidíte v pátek ve 20.15 vám nabídneme už teď!

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 5. října ve 20.15 na Primě.

Když nastoupila první soutěžící z Maďarska žijící v městečku Filakovo byla to náhoda, když přichází druhá taneční skupina ze stejného města, už to musí být osud.

Porotu začne zajímat jediné, co asi pijí v rodném Filakovo, že se tam rodí tolik tanečních talentů? Úplně první vystoupení bude mít mladá tanečnice, která předvede twerk a Jakuba Prachaře to přímo rozpláče. Taneční skupina z komunitního centra, které se stará o to, aby se děti a mladiství netoulali po ulicích, ale dělali něco společného, předvede úplně jinou show!

Podívejte se na video:

Kromě toho se dočkáme i kvalitního kytarového vystoupení i příšerných pěveckých odvážlivců. Budete žasnout u ojedinělé akrobacie na popruzích i u tance, při kterém se lámou kosti i klouby. O taneční vystoupení v tomto dílu nebude opravdu nouze – uvidíte netradiční pojetí se světelnými efekty.

SLEDUJTE DÍLY TALENTU ONLINE

Čeká vás velmi početný pěvecký sbor. Početně bude zastoupen i rap, ale jen jeden z pánů může směle konkurovat legendě jménem Rytmus. Ohlédneme se do minulosti v retro vystoupení, které překvapivě předvedou mladí muži. Zpívat se bude opravdu z plných plic, ale až na jednu interpretku to bude spíše ostuda. Která z porotkyň sáhne po zlatém bzučáku? Nechte se překvapit a užijte si nejširší paletu talentů na českých televizích.

Sledujte Česko Slovensko má talent každý pátek ve 20.15 na Primě. Po odvysílání můžete všechny díly vidět i v online archivu iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.