Tanec na míči? V talentu uvidíte vystoupení, které vyráží dech!

V pátek ve 20.15 se rozhodně dívejte na Česko Slovesko má talent na Primě, jelikož vás čeká další díl úspěšného pořadu. Tentokrát se můžete těšit na opravdu zajímavé životní příběhy a skvělé pěvecké vystoupení.

Talenty uvidíte každý pátek na Primě v soutěžním pořadu. V rámci pátečního dílu se Jaro Slávik jako porotce a bývalý manager slavných pěveckých hvězd, dočká překvapení, které si přál. Ostatní porotci budou jen nevěřícně zírat na vystoupení mladého Itala.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Ten se lámanou angličtinou představí jako tanečník, ačkoliv s mikinou a džínami na to rozhodně nevypadá. A jeho taneční partner? Bílý míč, s kterým tento mladý muž dokáže tančit tak krásně, že je většina publika zcela konsternovaná.

Podívejte se na vystoupení:

Sledujte páteční díl na Primě ve 20.15 Česko Slovensko má talent.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.