To je dívka, z které si Jaro Slávik a ostatní porotci z Talentu sedli na zadek. Exkluzivní video!

V pátek uvidíte na Primě ve 20.15 už druhý díl Česko Slovensko má talent. Tato dívka se svým talentem naprosto odrovnala porotu. Podívejte se na exkluzivní video z páteční premiéry Česko Slovensko má talent.

V úvodu nás rozesměje belgický talent, který vypadá jako Einstein. Čekají nás různé druhy tance s rozmanitými rekvizitami a velkým věkovým rozptylem soutěžících. Nebudou chybět ani pěvecké a hudebně autorské talenty.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Podívejte se na ukázku z pátečního dílu:

Někteří z nich mají ovšem více odvahy než talentu. Nelze si nechat ujít fantastické vizuální umění. Překvapí žena v pavím rouše, která si tak trochu zahraje na Janet Jackson. Samozřejmě budeme kouzlit – očaruje nás mladý talent. Silová akrobacie zaujme ženy i muže. A čeká nás pohádka, že láska překoná vše – státní hranice i falešný zpěv.

Bláznivý tanečník šokuje

Španělský tanečník/akrobat nám předvede, co vše dokáže se svými údy, a že to zdaleka nebude všechno – nebojí se totiž ani ohně nebo střepů a na pomoc si dokonce pozve Martu s Dianou. Dokáže závěrečnou řádku šílených pěveckých výkonů zachránit nějaký jedinečný talent? A využije někdo z porotců zlatý bzučák už ve druhém dílu?

Česko Slovensko má talent v pátek 6. září ve 20.15 na Primě.

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 9. září ve 20.15 na Prima COOL

ČSMT AFTERSHOW můžete sledovat zdarma v předpremiéře online v pátek po 22.00.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.