Tohle je vystoupení z Marsu! Podívejte se na ukázku show jako z jiné planety!

Ne vždy se musíme během Česko Slovensko má talent držet při zemi. To se nám rozhodně nestane s tímto párem, který předvede nepopsatelné. Podívejte se na ukázku z pátečního dílu Česko Slovensko má talent.

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 12. října ve 20.15 na Primě.

Duo Viola pochází z Ukrajiny a Ruska, ale momentálně sídlí v Berlíně. Životní partneři s tímto vystoupením cestují po celém světě už dva roky, přesto je to pro ně v rámci náročnosti stále "novinka", u které i jim tuhne krev v žilách. Podívejte se na nevídané představení, které jen tak někde neuvidíte.

Podívejte se na ukázku z pátečního talentu:

Více z jejich show uvidíte v pátečním dílu Česko Slovensko má talent.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

Kromě toho vám dokážeme, že odvaha nechybí v žádném věku, byť s podivným dostáváním se z řetězů. Duo viola také přijde s něčím, co v Talentu ještě nebylo. Budeme trošku žonglovat a odvážně házet nože. Dokážeme, že ne každý Ital má talent. Do kolen vás dostane největší tréma v dějinách talentových soutěží možná i na světě. Taková amplituda mikrofonu, byť držená v obou rukou, se jen tak nevidí. Až se Marta Jandová bála o život soutěžící, co by s ní udělala nervozita, kdyby ji poslali do dalšího kola. Pokochejte se zástupem mimozemských vystoupení, mezi kterými zazáří i nějaký ten talent.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.