Uvidíte v neděli: Bezpáteřní soutěžící z Ruska šokoval porotu!

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT pokračuje a s ní i další neuvěřitelné talenty a jejich příběhy! Kdo v neděli uslyší od hvězdné poroty „ano“ a kdo se vrátí domů s nepořízenou? A koho v závěru dílu pošlou diváci svými SMS hlasy do semifinále? Uvidíme!

Soutěžící, kteří pilují vystoupení do poslední minutky, vkládají do účasti na castingu obrovské naděje! Patří k nim i Nikol Karolová, která neměla zrovna snadný život, ale rozhodla se o své štěstí bojovat… A s nesmrtelným hitem Whitney Houston jí to vyšlo naprosto skvěle, porota byla z jejího zpěvu nadšená! Na pódiu také zazáří nenápadná, ale o to atraktivnější taneční skupina Moving lights, která předvede, jak úžasně lze propojit světlo s pohybem.

Boj o přátelství

Talentová soutěž tentokrát ukáže i velké přátelství a chuť bojovat. Zatímco Miroslav Sýkora zazářil jako bojovník se svým osudem, mladí kluci z akustické skupiny Acoustic Ham ukázali, jak moc pro ně vlastní přátelství znamená. Předvedli dokonalý boj o to, aby mohli postoupit dál, i když jim to hvězdná porota příliš neulehčila.

A pozor, čeká nás i vystoupení charismatického devětačtyřicetiletého Mukhtara Contortiona, který svými schopnostmi naprosto vyšokuje celé divadlo! Těžko uvěřitelný výkon tohohle „bezpáteřního“ pána z Ruska jste v životě neviděli!

Podívejte se na ukázku všech talentů, které můžete vidět v tomto dílu:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT v neděli 6. října ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.