Seriály a filmy

15. listopadu 2018 15:19

Petra Kloidová

Úžasný beatboxer dostal publikum Talentu. Jeho vystoupení bylo věnováno mrtvému bráškovi

David má za sebou těžký osud. Musel utéct od vlastní rodiny a před nějakou dobou navždy ztratil sedmiletého bratra, který beatboxoval s ním. A tak bylo vystoupení v Česko Slovensko má talent věnováno právě jeho bratrovi. Podívejte se na ukázku jeho fenomenálního talentu. Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 16. listopadu ve 20.15 na Primě.

SLEDUJTE ONLINE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

David Šatan vyrůstal u babičky většinu svého života, ale pak se rozhodl utéct za maminkou. Doma se ale objevily problémy s pitím, a tak musel utéct do Česka. V rámci tohoto období dokonce přišel o svého sedmiletého brášku, kterého miloval nejvíce na světě.

Podívejte se na jeho vystoupení. Celý příběh Davida uslyšíte už v pátek v Česko Slovensko má talent:

Co dalšího uvidíte v pátečním Česko Slovensko má talent?

V dalším dílu Česko Slovensko má talent budete žasnout, co dokážou ženy po mateřské dovolené, a že to bude navíc hodně sexy tanec. Obohatí vás pravý italský rock. Rozpohybuje vás originální taneční skupina, kterou spojuje osud dětí z dětského domova. Někteří si jen přišli pro verdikt, zda mají, či nemají talent, a dopředu to s nikým nekonzultovali. A někomu nepomůže ani několikaletý trénink. Opět vám dokážeme, že v malém těle velký duch. Prozradíme vám, co si někteří porotci nechali vytetovat na ruku. A ani o lidi s jiným druhem uvažování nebude nouze – víte, co to je abstrahovat relace kultur pomocí operního zpěvu? Ne, tak se dívejte na předposlední castingový díl.

Sledujte Česko Slovensko má talent ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.