V neděli v Talentu: Takhle vytočenou Lucii Bílou jste ještě neviděli!

Mezi soutěžícími show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se letos objevila spousta známých tváří, které zkoušely své štěstí už v minulých ročnících. Patří k nim i rádoby muzikant David Mavungu „Čistá duše“, který se loni dostal do ne zrovna příjemného konfliktu s Lucíí Bílou!

A ani letos si tenhle týpek reputaci u poroty pravděpodobně nenapravil. Jen svou přítomností dohnal rozčilenou Lucii k tomu, že kvůli němu opustila natáčení a naštvaně odešla ze sálu! „Nikdy v životě mě nikdo nerozhodil tak, jako tenhle člověk,“ dodala Lucie.V neděli nás ovšem kromě dramatických okamžiků a soutěžících čekají hlavně ti, o jejichž talentu není pochyb. Svým vystoupením se budou porotu i diváky snažit přesvědčit, že právě oni patří do semifinále Talentu! Uvidíme například výjimečného kouzelníka, který za pomoci svých dvou asistentů Lucie a Leoše předvede naprosto neuvěřitelný iluzionistický kousek. Dokonce i silný alergik na kouzelníky Jaro Slávik ho za vystoupení pochválí!Těšit se můžeme i na adrenalinové vystoupení, při kterém bude v sázce zdraví, taneční skupinu, která předvede dokonalou souhru v tanci i zpěvu, a na zpravodajského reportéra televize Prima, který také přijde zkusit své pěvecké štěstí. A pozor! Budeme svědky castingu Jakuba Prachaře na post zpěváka rockové skupiny!ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT v neděli 27. října ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.