V Talentu Jakub Prachař neodolá striptérům!

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě! A tentokrát uvidíte i rozzuřenou metalistku, basketbalisty, kteří zaměstnají porotkyni Dianu Mórovou, či třináctiletého bubeníka z lidušky.

PRVNÍ DÍL ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE VIDĚT NA PRIMĚ PLAY TADY

Nový díl Česko Slovensko má talent přinese další dávku zajímavých i bizarních talentů. Výběr těch nejlepších talentů má na svědomí zodpovědná porota ve složení Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá, herec Jakub Prachař a slovenská herečka Diana Mórová.

Pohotově pořadem provádí moderátorská dvojice Junior a Marcel – Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč.

Jaké uvidíte talenty uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě?

Užijte si další podívanou a nechte se příjemně překvapovat. Uvidíte třeba další basktbalový tým, který předvede, že basketbal do kategorie nuda rozhodně nepatří. Okouzlí vás i mladý bubeník, jenž dochází do místní lidušky, aby se naučil pořádně hrát na bubny. A má dobře našlápnuto!

Do varu vás dostane česká metalistka, která se pohádá s porotou a bude se tvářit, že na prknech Česko Slovensko má talent se ocitla omylem. Ale bylo tomu opravdu tak? A Jakub Prachař si vyzkouší, jaké to je být v chlapecké kapele z devadesátých let!

Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě už ve čtvrtek ve 20.15!

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.