Víte, co je looping? Několikanásobnou kapelu ve dvou si zkusil i Jakub Prachař!

Česko Slovensko má talent pravidelně ukazuje umění, která nemusí být pro většinu příliš známá. Jedním z takových je určitě i tzv. looping. Ten předvede mladá slovenská zpěvačka, která si vezme na pomoc i Jakuba Prachaře. Podívejte se na exkluzivní ukázku z pátečního Talentu, který uvidíte ve 20.15 na Primě.

V Česko Slovensko má talent uvidíte mnoho pěveckých vystoupení, ale málokteré je opravdu povedené, aby to stálo porotcům za to říct ano. Dostane povolení jít dá zpěvačka ze Slovenska, která sice přichází se zpěvem, ale s poněkud vylepšenou vylepšenou verzí? Mladá žena využívá tzv. looping. Lopping vytvoříte mašinkou, která zachytí živě nahraný zvuk a vytvoří z něj hudební smyčku. S tou pak můžete dále pracovat a hudební smyčky na sebe hromadit, aby vytvořily kompletní hudební dílo.

Tímto způsobem vznikají před diváky živé "accapella" improvizace nejrůznějších hudebních stylů jako je electro, hip-hop, acid jazz, funky a další.

Podívejte se na společný pokus soutěžící a Jakuba Prachaře, jenž je mimojiné i hudebníkem:

Co dalšího uvidíte v Talentu?

Rozhodně nás nemine pár nepovedených pěveckých čísel, ale na druhou stranu uvidíte fantasticky stepovat dva mladé lidi a přivítáme siláka až z Mongolska, který bude zápasit s telefonním sloupem. Jak bojovat s šikanou? Přihlásit se do talentu a zpívat! …jen jestli to ve škole vystoupení ještě nezhorší.

Když se dělá dobře looping, je to radost poslouchat. Děti v showbyznysu nemůžou chybět. Robotických tanců už jsme v Talentu viděli spoustu, zaujmout je proto pro další příchozí s tímto talentem těžší a těžší. Není kuře jako kuře, pobavit se vás pokusí přerostlé kuře z USA.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Česko Slovensko má talent v pátek 20. září ve 20.15 na Primě

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 23. září ve 20.15 na Prima COOL!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.