Víte, jak vypadá lidská fontána? Česko Slovensko má Talent vám to v pátek ukáže!

Tento pátek ve 20.15 na Primě uvidíte premiéru osmé řady Česko Slovensko má talent. Pokud jste ješte neslyšeli a hlavně neviděli pojem lidská fontána o hodně přicházíte. Zkuste to napravit v naší exkluzivní ukázce z prvního dílu Talentu!

Česko Slovensko má talent se vrací zpět na televizní obrazovky a přináší další množství talentů, o kterých se vám ani nesnilo. Porota zůstává letos stejná, ale čeká vás několik překvapení. Kromě jednoho slavného hosta vás zaručeně překvapí i několik vystoupení, o kterých si troufáme říct, že jste je ještě neviděli!

Lidská fontána

Z Ameriky přijíždějí tři mladíci, aby Česku a Slovensku předvedli, jak vlastně vypadá taková lidská fontána. Je to jednoduché, potřebujete tři flašky s vodou a spoustu smyslu pro humor! Vtipná trojice pochází z Los Angeles, kromě toho se můžete těšit na krásnou parodii americké angličtiny od všech porotců a porotkyň.

Podívejte se na video. Celé vystoupení pak uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

Co dalšího uvidíte v Česko Slovensko má talent? Podívejte se na upoutávku:

Aftershow Česko Slovensko má talent exkluzivně po odvysílání Talentu bude ihned online

Velkou novinkou bude speciální ČSMT aftershow, která se objeví na Prima COOL každé pondělí s novou moderátorskou dvojicí Sonia Edde a Jakub Kotek.

EXKLUZIVNÍ AFTERSHOW NAJDETE VE 22.00 TENTO PÁTEK ONLINE TADY

Česko Slovensko má talent startuje v pátek 30. 8. ve 20.15 na Primě.

ČSMT Aftershow s novými moderátory Jakubem Kotkem a Soniou Edde bude každé pondělí ve 20.15 na Prima COOL od 2. 9. Pokud se opravdu hodně těšíte na zákulisí, najdete ho online už v pátek po odvysílání Česko Slovensko má talent!

Sdílejte článek
Štítky show

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.