Víte, jak vypadá lidská fontána? Česko Slovensko má Talent vám to v pátek ukáže!

Tento pátek ve 20.15 na Primě uvidíte premiéru osmé řady Česko Slovensko má talent. Pokud jste ješte neslyšeli a hlavně neviděli pojem lidská fontána o hodně přicházíte. Zkuste to napravit v naší exkluzivní ukázce z prvního dílu Talentu!

Česko Slovensko má talent se vrací zpět na televizní obrazovky a přináší další množství talentů, o kterých se vám ani nesnilo. Porota zůstává letos stejná, ale čeká vás několik překvapení. Kromě jednoho slavného hosta vás zaručeně překvapí i několik vystoupení, o kterých si troufáme říct, že jste je ještě neviděli!

Lidská fontána

Z Ameriky přijíždějí tři mladíci, aby Česku a Slovensku předvedli, jak vlastně vypadá taková lidská fontána. Je to jednoduché, potřebujete tři flašky s vodou a spoustu smyslu pro humor! Vtipná trojice pochází z Los Angeles, kromě toho se můžete těšit na krásnou parodii americké angličtiny od všech porotců a porotkyň.

Podívejte se na video. Celé vystoupení pak uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

Co dalšího uvidíte v Česko Slovensko má talent? Podívejte se na upoutávku:

Aftershow Česko Slovensko má talent exkluzivně po odvysílání Talentu bude ihned online

Velkou novinkou bude speciální ČSMT aftershow, která se objeví na Prima COOL každé pondělí s novou moderátorskou dvojicí Sonia Edde a Jakub Kotek.

EXKLUZIVNÍ AFTERSHOW NAJDETE VE 22.00 TENTO PÁTEK ONLINE TADY

Česko Slovensko má talent startuje v pátek 30. 8. ve 20.15 na Primě.

ČSMT Aftershow s novými moderátory Jakubem Kotkem a Soniou Edde bude každé pondělí ve 20.15 na Prima COOL od 2. 9. Pokud se opravdu hodně těšíte na zákulisí, najdete ho online už v pátek po odvysílání Česko Slovensko má talent!

Sdílejte článek
Štítky show

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.