Všechny jsou vysokoškolačky a jejich taneční choreografie v Talentu je nejvíc sexy

Česko Slovensko má talent navštívilo několik vysokoškolaček, které předvedly velice sexy taneční vystoupení, někdy připomínalo až pavoučí show. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu, který uvidíte ve 20.15 na Primě. Talent můžete sledovat i online v našem archivu iPrima.cz.

Architekta, lékařka, porodní asistentka a další slečny s vysokoškolským diplomem byste v sexy oblečku na pódiu Česko Slovensko má talent.

Temně naladěná choreografie dokazuje, že i na takové vystoupení televize a diváci dobře slyší. Nemluvě o porotě, hlavně mužské části, která po skončení tance neměla slov.

Podívejte se sami na vystoupení z pátečního Talentu:

Talent v pátek omámí lidský had nebo pokus o Madonnu

A rozhodně se zasmějete nejen odvaze přihlásit se do Talentu. Ovšem ne každý, kdo přijde v plášti, je kouzelník. A předvede nám Madonnu trochu jinak. Objeví se také sexy vystoupení. Soutěžící s vlastní tvorbou si přijdou vyzkoušet, zda má cenu v tom pokračovat. Dneska zařádí i dětští soutěžící. Poprvé se objeví pátý zlatý bzučák, jehož prostřednictvím pošlou moderátoři společně dalšího účinkujícího rovnou do finále. Kdo Lujzu s Davidem tak zaujme?

Česko Slovensko má talent v pátek 8. listopadu ve 20.15 na Primě.

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 11. listopadu ve 20.15 na Prima COOL.

AFTERSHOW MŮŽETE VIDĚT EXKLUZIVNĚ UŽ V PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.