Seriály a filmy

20. listopadu 2018 14:53

Petra Kloidová

Zpěvačka trpí vážnou chorobou, ale to ji v Talentu nezastavilo! Podívejte se na ukázku

Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě ve 20.15. Kromě jiných pěveckých vystoupeních pro vás máme mladou dívku, která se musela poměrně brzy vyrovnat se ztrátou vlasů. A její hudba tomu odpovídá - křehká, zranitelná a krásná. Podívejte se na video.

Anežku Binkovou s jejím účesem nepřehlédnete, narozdíl od jiných dívek v jejím věku, které si své dlouhé kadeře šlechtí, Anežka takovou možnost nemá. Vlasy ji začaly díky nemoci jménem Alopecie vypadávat před pár lety. Všechno vyřešil krátký sestřih připomínající zpěvačku Sinéad O´ Connor.

Podívejte se na její vystoupení v Česko Slovensko má talent:

Poslední castingové kolo odstartujeme pěveckým číslem pohádkového muže z Jičína s jeho vlastní písní Pro Editku.

Ale zpěvu bude samozřejmě více. U někoho to bude propadák, jinému hudba pomohla bojovat proti šikaně. A celá další řádka zpěváků vás buď rozesměje, dojme, nebo budete koukat s otevřenou pusou. Bude se také tančit – čeká nás rovnou dívčí duo u tyče. Uvidíte i hip hop. Hodně muzikální díl obohatí účinkující z předchozích ročníků, kteří chtějí nastartovat druhou kariéru.

Předvedou se hráči na saxofon, housle, klarinet, klavír… Ale naprosto vás dostane bubenická show – Groove Army. Nebude chybět ani humor. Křehká dívka s vlastní tvorbou vás rozněžní. A letošní pořádnou nadílku striptérských čísel uzavře hodně odvážný hasič, který jediný ukáže úplně všechno. A pozor, objeví se matador talentových klání, který se zúčastnil všech sedmi ročníků ČSMT a který letos oslavil 77. narozeniny – pan Jozef Pátrovič. Jak dopadne tentokrát?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

Sobotní semifinále nabídne boj o poslední postupová místa do finále. Porota bude mít těžkou úlohu – dostane k dispozici ještě dva žolíky a z velkého množství talentů, které poslali dál, vybere dva účinkující, kteří se dostanou rovnou do finále. Poté vyberou 6 semifinalistů z řad pěveckých a varietních/artistických čísel. Pak už to bude jen na divácích, které dva soutěžící pošlou do finále a doplní osmičku bojujících o celkové vítězství v sedmém ročníku ČSMT.

Sledujte Česko Slovensko má talent sledujte v pátek a v sobotu na Primě už ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.