Seriály a filmy

20. listopadu 2018 14:53

Petra Kloidová

Zpěvák z Talentu: Ve škole ho šikanovali, i tak předvedl publiku unikátní vystoupení

Není nic smutnějšího, než sledovat zlomené dítě. Čtrnáctiletý školák dorazil na natáčení Česko Slovensko má talent se svou matkou a rozpovídal se o svém otřesném zážitku. Podívejte se na ukázku z pátečního dílu Talentu, který uvidíte ve 20.15 na Primě.

Porota Česko Slovensko má talent věděla, že se na pódiu objeví mladičký zpěvák, který ma za sebou ošklivou životní zkušenost. Ještě před půl rokem byl oklivě šikanován svými spolužáky. Zpočátku vše tajil, aby se věci ještě nezhoršily, pak to ale už nešlo vydržet. Šikana naštestí ustala.

Podívejte se na jeho příběh. Celé vystoupení uvidíte už v pátek na Primě ve 20.15!

Odstartujeme pěveckým číslem pohádkového muže z Jičína s jeho vlastní písní Pro Editku. Ale zpěvu bude samozřejmě více. U někoho to bude propadák, jinému hudba pomohla bojovat proti šikaně. A celá další řádka zpěváků vás buď rozesměje, dojme, nebo budete koukat s otevřenou pusou. Bude se také tančit – čeká nás rovnou dívčí duo u tyče. Uvidíte i hip hop. Hodně muzikální díl obohatí účinkující z předchozích ročníků, kteří chtějí nastartovat druhou kariéru.

Předvedou se hráči na saxofon, housle, klarinet, klavír… Ale naprosto vás dostane bubenická show – Groove Army. Nebude chybět ani humor. Křehká dívka s vlastní tvorbou vás rozněžní. A letošní pořádnou nadílku striptérských čísel uzavře hodně odvážný hasič, který jediný ukáže úplně všechno. A pozor, objeví se matador talentových klání, který se zúčastnil všech sedmi ročníků ČSMT a který letos oslavil 77. narozeniny – pan Jozef Pátrovič. Jak dopadne tentokrát?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

Sobotní semifinále nabídne boj o poslední postupová místa do finále. Porota bude mít těžkou úlohu – dostane k dispozici ještě dva žolíky a z velkého množství talentů, které poslali dál, vybere dva účinkující, kteří se dostanou rovnou do finále. Poté vyberou 6 semifinalistů z řad pěveckých a varietních/artistických čísel. Pak už to bude jen na divácích, které dva soutěžící pošlou do finále a doplní osmičku bojujících o celkové vítězství v sedmém ročníku ČSMT.

Sledujte Česko Slovensko má talent sledujte v pátek a v sobotu na Primě už ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.