Zpívající mladý učitel přivedl do Talentu celou svou třídu

Další díl Česko Slovensko má talent přichází už tento pátek ve 20.15. Během Talentu poznáte spoustu rozličných zaměstnání a profese učitelství neni výjimkou. Zpívajícího učitele společně se třídou jsme tu ale ještě neměli. Podívejte se exkluzivně na ukázku z pátečního dílu.

Podívejte se na další ukázku z pátečního dílu, která předvede, že učitelství je stále velice kreativní povolání, kde může být i veselo.

Šestadvacetiletý učitel do Bratislavy přivezl celou třídu, aby mu pomohla s vokály. Sám ale perfektně hraje na kytaru a jeho texty mají vtip, jiskru a přivádí posluchače do pozitivní nálady.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Co dalšího uvidíte v pátečním Talentu?

SLEDUJTE ONLINE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

V pátek přijdou také tanečníci – a jak vypadá takový energičtější gogo dance, že by to byl adept na nejvyšší ocenění od Jakuba Prachaře? Čeká nás i trochu drsnější vystoupení, při kterém půjde o život – bratři z Ázerbájdžánu předvedou odvážné kousky s železnou tyčí, hřebíky, sekerou nebo rýčem. Takže radši zněžníme řádkou dětských vystoupení. Kdo je váš favorit na finále?

Česko Slovensko má talent v pátek 27. září ve 20.15 na Primě.

Talent můžete sledovat online v archivu iPrima.cz

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 30. září ve 20.15 na Prima COOL

Aftershow můžete vidět v předpremiéře v pátek ve 22.00 online

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.