Cvičení

27. září 2021 13:39

Víme, jaké tenisky jsou nejlepší na běhání

Běhám, tedy jsem. Jste-li příznivci zdravého životního stylu a pohyb je pro vás stejně samozřejmý jako vzduch, určitě se zajímáte o to, v čem běháte a co může vaše běžecké výkony vylepšit. A právě základem chůze i běhání jsou kvalitní boty. Víme, které modely botasek jsou na chůzi i běh ideální.

Co musí běžecká bota splňovat

Pokud rádi běháte nebo i hodně chodíte, pořízení kvalitních bot, je nutnost. Jak ale poznat, že je bota vhodná na běh nebo na celodenní nošení? V prvé řadě by měla být bota odpružená. To vám totiž zajistí hladký dopad při každém kroku a vaše kolena nebudou trpět zbytečně silnými otřesy. Běžecká bota musí být také měkká a snadno deformovatelná v ruce. To proto, aby vaší noze nabídla pohodlí a komfort a nijak vás neomezovala v pohybu. A v neposlední řadě musí být bota i lehká. Těžké boty by vám zbytečně braly energii.

Design, odpružení, elegance

Pokud bychom měli modely bot NMD Adidas popsat třemi slovy, použili bychom následující: design, odpružení, elegance. To jsou totiž tři vlastnosti, které boty z řady NMD vystihují nejlépe. Jejich design je propracovaný do nejmenších designů. Odpružení, které má na svědomí pěnová podrážka BOOST, zajišťuje měkký dopad jak při chůzi, tak i při běhu. A v neposlední řadě jsou boty elegantní díky všem ozdobným prvkům, které se na nich vyskytují. Boty NMD jsou zároveň i lehké a měkké, díky čemuž se vaší noze skvěle přizpůsobí. Souhrn všech jejich vlastností z nich dělá skvělé běžecké boty.

Do města i na trénink

Dalším modelem značky Adidas, který je stylový a hodí se jak pro běžecké tréninky, tak i na celodenní nošení, jsou boty Adidas Ultra Boost. Ty mají elegantní aerodynamický tvar a důvod jejich vzniku je jasný: zvýšit výkon a nositeli dodat stoprocentní pocit pohodlí. Za zrodem modelu stojí stovky testování, inovací a pokusů. A veškerá energie, kterou do výroby tenisek Ultra Boost její tvůrci vložili, se jim vyplatila.

Vznikla totiž bota, která vám perfektně padne, poskytne komfort i pohodlí, zlepší váš výkon, a navíc i skvěle odvádí pot. Boty Adidas Ultra Boost jsou samozřejmě i lehké a perfektně odpružené.

Vyberte si svůj model

Milujete barvy nebo naopak upřednostňujete minimalistické designy? Ať tak či tak, běžecké boty se vyrábí ve všech barevných provedeních i designech. V katalogu s teniskami Flexdog si vybere každý. Porozhlédněte se tedy po modelu na míru, se kterým se vaše výkony posunou o třídu výš.

Pokud je běhání vaší vášní a rádi překonáváte stále nové výzvy a pokořujete rekordy, pořiďte si to nejlepší, co trh s běžeckými botami nabízí. A i pokud běhání není vaší vášní, ale celé dny trávíte na nohou, investujte do kvalitní lehké boty, která je odpružená a chůzi vám zpříjemní.

Sdílejte článek
Štítky design Adidas běh obuv

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.