Dva kohouti na jednom smetišti. To je nová detektivka Dalziel a Pascoe na KRIMI!

Muže ovládá jeho ego a dost často se dvě taková ega nevejdou ani do jedné místnosti. Jak to přežijí noví a totálně odlišní detektivové Dalziel a Pascoe ve společné službě, to je otázka, kterou vám zodpovíme na Prima KRIMI už v pondělí během premiéry nové detektivky v 18.15.

Už v pondělí v 18.15 uvidíte nový detektivní seriál Dalziel a Pascoe na Prima KRIMI

Detektivové Dalziel a Pascoe jsou každý úplně jiný, ale zrovna se stali partnery. Protože pochází každý z jiného prostředí, mají úplně jiné názory i jiný styl práce a okamžitě si začnou lézt na nervy. Ale přes všechny rozdíly tvoří výjimečně skvělý tým vyšetřovatelů. Poradí si s jakkoli záhadným případem vraždy, a přitom si za všech okolností zachovávají zdravý rozum i smysl pro humor.

Dalziel (Warren Clarke) a Pascoe (Colin Buchanan) jsou dva detektivové, kteří se zrovna stali partnery. A to i přesto, že jsou naprostými protiklady – každý pochází z jiného prostředí, mají úplně jiné názory i jiný styl práce. Starší Dalziel je zkušeným veteránem u policie, je vulgární, hlasitý, drzý a necitlivý, ale má dobré srdce a ještě lepší výsledky. Mladší Pascoe je vzdělaný, zdvořilý, citlivý a má zářnou kariéru.

Okamžitě si začnou lézt na nervy. Jeden za druhého se stydí. Ale právě díky všem těmto rozdílům tvoří výjimečně skvělý detektivní tým. Společně si hravě poradí s jakkoli záhadným případem vraždy, a přitom si za všech okolností zachovávají zdravý rozum i smysl pro humor. Postupně vyšetřují vraždu manželky opilého ragbisty, tajemství mrtvoly bývalé ředitelky univerzity, která údajně zahynula při nehodě autobusu v Rakousku, nalezené u jejího vlastního památníku, nebo mystérium domu plného bezvládných těl.

Podívejte se v pondělí večer v 18.15 na nový seriál televizního kanálu Prima KRIMI.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.