Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 6. 12. 2022

Blíženci 6. 12. 2022

Může být obtížné se soustředit. Trik spočívá v tom, abyste nic nebrali příliš emotivně. Držte věci na lehké straně a nebuďte příliš frustrovaní, pokud se vám nedaří najít nástroje, jak se ponořit tak hluboko, jak byste chtěli. Možná budete produktivnější, když projdete mnoho otázek, místo abyste se snažili proniknout hluboko do jedné konkrétní.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná máte pocit, že mezi vámi a milovanou osobou je bariéra. Jste si vědomi sebemenší překážky na cestě ke spojení a možná by pro vás oba bylo lepší, kdybyste si vzájemně poskytli prostor a soustředili se na věci, které mají význam pro každého z vás zvlášť, než abyste dělali věci společně. Později můžete opět spojit své síly v lepším rozpoložení.

Práce

Necítíte se dnes v souladu s prací a možná si kladete otázku, zda máte skutečně dělat práci, kterou děláte. Nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí. Dnešek pro vás může být slabým obdobím, ale to není důvod, abyste hodili ručník do ringu.

Peníze

Pokud jde o peníze, obvykle víte, jak je vydělat a utratit! Pokud jde o zelené věci, můžete být velmocí. Podívejte se na to, co přinášíte lépe než ostatní, ať už v práci, ve svých nápadech nebo ve vztahu k penězům. Možná s překvapením zjistíte, že je to víc, než jste si dosud mysleli. Tento talent můžete využít nyní, abyste ho později zpeněžili.

Zdraví

Jakmile si jednou vytvoříte názor, obvykle se ho držíte. Vaším životním cílem je získat skutečnou sebedůvěru, která vychází z vašeho nitra. Vaše nezávislé myšlení vám umožňuje najít správnou cestu vedoucí k dobré rovnováze, ale máte tendenci ji snadno ztratit ve chvíli výstřednosti. Nejlepším cvičením, jak proti tomu bojovat, je pravidelná jóga: jemné zpevňování svalů doprovázené jemným uvolňováním negativní energie.

Přečtěte si také