zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

4 zdravé diety vhodné pro ženy

1/4: Nízkosacharidová dieta
4 diety pro ženy nízkosacharidová

Diety s nízkým podílem sacharidů fungují. Zpočátku zkuste vynechat jednoduché, sladké sacharidy, které najdete v čokoládě, zákuscích, koláčcích, sušenkách či bonbónech. Ve druhé fázi vyřaďte v odpoledních a večerních hodinách přílohy a pečivo (i celozrnné). Pokud zjistíte, že vám tento styl hubnutí sedí, postupně omezujte příjem sacharidů i během dne a nahrazujte je zeleninou a zdravými tuky.

2/4: IIFYM
4 diety pro ženy makra

If It Fits Your Macros neboli Jestli vám to sedí do maker, je další relativně účinný způsob, jak dostat svoje stravovací návyky pod kontrolu. Spočítejte si, kolik proteinů, sacharidů a tuků byste měli za den přijmout, abyste zdravě hubli. Pak stačí doporučená „makra“ (tzv. bílkoviny, sacharidy a tuky) dodržovat a hubnutí by mělo jít samo. Počítejte ale s tím, že potraviny bude nutné vážit.

3/4: Paleo
4 diety pro ženy paleo

Abyste hubli po vzoru jeskynních lidí, nemusíte lovit mamuty a cpát do sebe hory masa. Stačí z jídelníčku vyloučit ty potraviny, které neměli k dispozici ani naši dávní předkové. Vynechte pečivo, obiloviny, rýži, luštěniny, mléčné výrobky a samozřejmě všechno, co prošlo průmyslovým zpracováním (margaríny, sladkosti, brambůrky apod.). Zaměřte se na ovoce, zeleninu, ryby a libové maso a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

4/4: Bez lepku
4 diety pro ženy bez lepku

I když netrpíte celiakií nebo alergií na lepek, bezlepkové stravování vám může pomoct zhubnout. Tím, že nebudete jíst pečivo, těstoviny, knedlíky a další potraviny, jež lepek obsahují, zbavíte jídelníček spousty prázdných kalorií, které způsobují přibírání na váze.

 

Zdroj: Fithall.cz

fithall banner nový 3 Foto:

 

reklama