Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

5 druhů ovoce, které usnadní vaše hubnutí

1/5: Kiwi
5 druhů ovoce, které ti usnadní hubnutí  kiwi

Obsahuje enzymy, které už v žaludku “rozbíjejí” bílkoviny, střeva je mohou snadněji strávit. Kolik kiwi byste měla jíst? Stačí jedno ovoce po jídle. Tehdy si žaludek poradí s trávením dokonce tučných, masitých jídel. Kromě toho vaše pokožka bude více vypnutá a vrásky méně viditelné.

2/5: Mango
5 druhů ovoce, které ti usnadní hubnutí  mango

V tomto exotickém sladkém ovoci jsou enzymy, které v noci podporují spalování tuků. Jejich účinky posiluje vitamin C. Postačí, když jednou nebo dvakrát týdně místo večeře sníte malé mango. Dodržováním této zásady získáte také dodatečný efekt – toto ovoce posiluje svaly a také zpomaluje proces stárnutí pokožky.

3/5: Jablko
5 druhů ovoce, které ti usnadní hubnutí  jablko

Pektiny nacházející se v jablcích usnadňují trávení jídel. Když denně sníte 2 jablka, ve vašich buňkách se nebude hromadit přebytečný tuk (jedno ovoce snězte k snídani, a navíc se budete cítit plná energie). Neloupejte slupku – těsně pod ní je hodně vitamínů a minerálů!

4/5: Grepfruit
5 druhů ovoce, které ti usnadní hubnutí  grep

Toto trochu hořké ovoce obsahuje enzymy, které spalují tuky předtím, než dorazí do buněk. Aby grepfruitová kúra byla účinná, snězte před každým jídlem polovinu ovoce. Nejen snadněji schodíte přebytečné kilogramy, ale také očistíte organismus od toxinů.

5/5: Ananas
5 druhů ovoce, které usnadní vaše hubnutí

Jeho cennou složkou je bromelin. Je to enzym usnadňující trávení bílkovin a pomáhající zbavit se tukových buněk. Ananas také pomáhá oklamat hlad. Nejlepší je dát si silný plátek ovoce hodinu před jídlem. Pozor! Vybírejte si čerstvé ananasy. Ty z plechovky mají méně bromelinu a více kalorií.