zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Chcete zhubnout? Dejte si pizzu nebo zmrzlinu

Jak zhubnout? Dejte si pizzu!
Autor: thinkstock.com Jak zhubnout? Dejte si pizzu!
cernanm , Vydáno: 17.10.2016
Sen se konečně splnil! Pizza vám opravdu MŮŽE pomoci s hubnutím a není to vtip. Klíčové totiž je vědět, kdy si ji dát. A my vám tyto zásadní informace rádi předáme.

reklama

Všichni chceme být štíhlí a fit, ale pravdou je, že dieta je pro většinu z nás noční můrou. Vzdát se našich oblíbených jídel a pochutin se zdálo skoro nemožné… Až do teď.

Různé studie zaměřující na zdravý životní styl totiž prokázaly, že pokud držíte dietu, je důležité dát si jeden den v týdnu od přísného režimu volno a dopřát si všechno to, co si jinak odpíráte. Takže klidně zmrzlinu, pizzu nebo třeba váš oblíbený cheesecake. Pomůže vám to totiž s motivací dietu dodržet. Zní to sice neuvěřitelně, ale opravdu to funguje!

Studie byly prováděny na dvou skupinách lidí, kteří měli dietu skládající se z 10 500 kalorií na týden. První skupina testovaných držela po celý týden dietní režim. Lidé z druhé skupiny měli možnost každou neděli jíst cokoliv se jim zachtělo. Výsledky hubnutí byly velmi překvapující! Obě dvě skupiny ztratily zhruba stejný počet kilogramů, ale druhá skupina byla mnohem šťastnější a motivovanější celý dietní plán dodržet i po skoneční testů.

Takže pokud přemýšlíte o striktní dietě, zkuste to tentokrát jinak. Výsledky budou stejné, ale vy budete mnohem spokojenější.

reklama

Související témata: dieta , hubnutí , dort , diety , zmrzlina , jak zhubnout , pizza , zdravý životní styl , dietní plán , dietní chyby

reklama

Přečtěte si také

reklama