Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Co o vás prozradí váš talíř s jídlem?

Podle toho, jaké vám v restauraci přinesou jídlo a jak ho naservírují, si snadno uděláte obrázek o celém podniku. Budete hned vědět, zda vaří z čerstvých surovin, nebo z konzervy, zda vám dopřejí pořádnou porci či takovou, ze které by se nenajedlo ani malé dítě. Zkrátka poznáte, jestli to s hosty myslí dobře, nebo jen chtějí rychle vydělat peníze.

landscape-1447710846-plate-personality Foto:

Stejně tak jídlo, které si sami servírujete na talíř, hodně vypovídá o vaší osobnosti. Podle vědkyně Juliet Boghossianové, která více než 20 let zkoumá spojení mezi stravovacími návyky a osobností, lidé nejsou to, co jedí, ale to, jak jedí. Přečtěte si, co o vás váš talíř vypovídá.

Dáváte na talíři stejný prostor každému druhu jídla
jídlo1
jídlo1
Dáváte na talíři stejný prostor každému druhu jídla

Důkladně vše plánujete, a tak si toho nikdy nenaberete víc, než dokážete zvládnout. Jste disciplinovaná a dokážete se držet svého cíle a neuhýbat. Pravděpodobně kráčíte za svým cílem už od střední nebo vysoké školy, postupně nabíráte zkušenosti, které pracují pro vás. Jste zřejmě mozkem mnoha projektů.

 

Ledabyle vše vrstvíte na talíř
jídlo2
jídlo2
Ledabyle vše vrstvíte na talíř

Jste svobodomyslná a víceúčelová. Vše, co vám přijde do cesty, toužíte vyzkoušet a zažít, dokonce i když vám to čas nedovoluje. Trvalo vám, než jste si vybrala svůj hlavní obor, ve kterém budete pracovat, protože jste chtěla vyzkoušet všechny možnosti. Možná nemáte jasno doteď. Na druhou stranu stojíte nohama na zemi, jste nekonfliktní a váš životní rytmus určují termíny.

 

 

Místo talíře dáváte přednost miskám
jídlo3
jídlo3
Místo talíře dáváte přednost miskám

Jste velmi kreativní a snažíte se být jedinečná. Svým nejbližším připravujete nezapomenutelné zážitky, které je mají potěšit. Myslíte nekonvenčně a libujete si, když můžete věci prezentovat jiným, přesto krásným způsobem. S největší pravděpodobností jste tvůrčí, což je vidět na vaší domácnosti nebo ve vaší kanceláři. Prostě jakémukoliv prostoru, který obýváte, dodáte kouzlo, takže návštěvník má pocit, že je vítán a cítí se dobře. Své priority si nastavujete podle toho, jak to cítíte a jak chcete, aby to cítili jiní.

 

 

Jíte z partnerova talíře
jídlo4
jídlo4
Jíte z partnerova talíře

To je často znakem milé povahy, která dokáže udržovat velmi úzké vztahy s lidmi, kterých si váží. Má problém dodržovat určité hranice, což občas vede k porušování nejintimnějšího soukromí. Pokud druhá osoba má naopak potřebu své soukromí hájit, dochází ke konfliktům. Ve vztazích vede otevřenost k milujícímu partnerství, kde je spousta mazlení, sdílení a intimních večeří pro dva.

 

Ale ignorování soukromí se nevztahuje jen na partnery, taková žena si klidně půjčí boty své spolubydlící či kamarádky, pokud se jí hodí k outfitu.

 

Jíte dezert i hlavní chod z jednoho talíře
jídlo6
jídlo6
Jíte dezert i hlavní chod z jednoho talíře

Jste impulzivní, když příležitost klepe na dveře, chopíte se jí tak rychle, jak je to jen možné, aby vás někdo jiný nepředběhl. Tak rychle se uvážete, že často přicházíte o jiné příležitosti. Jste snadnou obětí v obchodech, často kupujete bez rozmyslu a pak toho doma litujete, což vede ke zbytečným výdajům. Občas přemýšlejte, dřív než něco uděláte.

 

 

Dáváte si potraviny na sebe
jídlo7
jídlo7
Dáváte si potraviny na sebe

Z pečiva a krůtího masa se rázem stane sendvič, salátový předkrm se stane základem pro zbytek jídla. Vaši přátelé o vás vědí, že v pohodě zvládáte víc věcí najednou. Přebíráte zodpovědnost za své chyby, kdykoliv se na vás může kdokoliv obrátit. Jste předvídatelná, ale také tvrdohlavá a dobrodružství se s vámi zažije jen těžko. Ve vztazích jste stabilní skála. Ale pozor na to, abyste svou energii vložila do správné osoby.

 

 

 

 

Reklama