Jak utnout vánočním kilům tipec: 4 příjemné spalovače tuku

Jak utnout vánočním kilům tipec: 4 příjemné spalovače tuku

Cukroví, jednohubky, chlebíčky, obložené mísy, vánoční punč, vaječný likér... Takové menší sváteční zhřešení si nemusíte nijak odpírat. Hravě postačí, když budete mezi oblíbenými pohádkami tak trochu v pohybu. Ale pozor, nudné cvičení na mysli tentokrát vážně nemáme.

Jděte se s rodinou provětrat

Podle názoru odborníků chůze představuje tu nejzdravější formu pohybu, tak proč si ji nenaordinovat i o svátcích. Vezměte ptáčkům zobání, zajděte na hřbitov posvítit těm, s kterými jsme se museli jednou provždy rozloučit, omrkněte výzdobu kostelíku ve vašem městě a na návštěvu k příbuzným nebo známým se na místo pohodlného svezení autem dopravte pěkně po svých (pokud to samozřejmě jde).

Navíc dlouhé sezení a nepřeberné množství dobrot a lahůdek vám může přivodit pocit nafouknutého břicha, což nám na sváteční náladě mnohdy moc nepřidá.

Ve víru tance

Pokud jste pozváni na večírek nebo velkolepou rodinnou událost, nezapomínejte na pohodlné boty, ve kterých si můžete na parketu pořádně zatrsat. Pokud jste single, je to právě tanec, který je ideální cestou k navázání nových známostí a báječnou záminkou k flirtování. Málokdy se nám podaří být tomu druhému více na blízku, než právě při oblíbeném ploužáku u vánoční písničky So This Is Christmas.

Lyže, sáňky, boby aneb vzhůru na hory

V případě, že patříte mezi nadšené lyžaře, je více než jasné, že vás pobyt na horách bude lákat i letos. Ale vyrazte do zasněžených kopců i v případě, že lyžovat neumíte. Všudypřítomný sníh vám umožní užít si skvělé sáňkování, koulovačku, zkrátka všechny sněhové radovánky, které si jen dovedete představit. Jak je to vlastně dlouho, co jste si s dětmi nebo s vaším drahým postavili sněhuláka nebo zkompletovali rodinné iglú? Když ne u nás, v Alpách bude na něj sněhu snad dost.

Promilujte se ke štíhlé postavě

Alespoň o svátcích zapomeňte na posilovací cviky na břicho, paže a hýždě a místo toho si naordinujte vánoční milování, třeba každý den. Proč taky ne! Stres je alespoň na pár dní v nenávratnu, nemusíte do práce a navíc Vánoce jsou především svátky lásky. A věděla jste, že takové zahřívací kolečko mířící k orgasmu prospívá nejen vaší váze, ale především vašemu zdraví a to nejen pokud jde o zvýšení imunity, ale celkově se příznivě podepisuje i na duševní kondici a kvalitě partnerského vztahu?

Sdílejte článek
Štítky Alpy Vánoce svátek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.