Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Mladík zhubl neuvěřitelných 118 kg, ale není to hezký pohled! (Foto uvnitř článku)

Dvacetisedmiletý postgraduální student astronomie z Manchesteru v Anglii, John Burton, který kdysi vážil děsivých 190 kilogramů, zhubl za pomoci diet a cvičení 118 kilo během posledních tří let.
Vydáno: 18.07.2015
John Burton sice zhubl, ale teď se učí milovat své tělo
John Burton sice zhubl, ale teď se učí milovat své tělo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ale jako každý, kdo ztratil tolik kilo ze své váhy, vám může říct, že to má bohužel i své nevýhody. Je to sice pozoruhodné, co se mu podařilo, cítí se úžasně, jak sám říká „lépe se mu dýchá“, ale teď na něm visí přibližně 9 kilo přebytečné kůže a tkáně.

Burton by si samozřejmě mohl nechat přebytečnou kůži chirurgicky odstranit, ale je to velice nákladná procedura, která není hrazena pojišťovnou. Nemůže si operaci s finančních důvodů dovolit.

John Burton - Obrázek 3 Foto:

Takže místo toho, posílá své fotky, na kterých je do půl těla, na sociální sítě, ve snaze inspirovat ostatní k přijetí jejich vlastního těla.

„Znovu se učím mít rád sám sebe, nejprve jsem se musel naučit mít rád toho tlouštíka, kterým jsem byl a nyní se snažím mít rád sám sebe, tak, jak teď vypadám,“ řekl Burton serveru BuzzFeed a vzkazuje všem: „Nemusíme se stydět, jsou to jizvy z boje, z boje s nadváhou.“

Lidé si jeho příběh a fotografie sdílí mezi sebou a píší mu, že ho obdivují za to, že se rozhodl své fotografie ukázat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama