Diety a hubnutí

18. července 2015 04:30

Lucie Průchová

Mladík zhubl neuvěřitelných 118 kg, ale není to hezký pohled! (Foto uvnitř článku)

Dvacetisedmiletý postgraduální student astronomie z Manchesteru v Anglii, John Burton, který kdysi vážil děsivých 190 kilogramů, zhubl za pomoci diet a cvičení 118 kilo během posledních tří let.

Ale jako každý, kdo ztratil tolik kilo ze své váhy, vám může říct, že to má bohužel i své nevýhody. Je to sice pozoruhodné, co se mu podařilo, cítí se úžasně, jak sám říká „lépe se mu dýchá“, ale teď na něm visí přibližně 9 kilo přebytečné kůže a tkáně.

Burton by si samozřejmě mohl nechat přebytečnou kůži chirurgicky odstranit, ale je to velice nákladná procedura, která není hrazena pojišťovnou. Nemůže si operaci s finančních důvodů dovolit.

Takže místo toho, posílá své fotky, na kterých je do půl těla, na sociální sítě, ve snaze inspirovat ostatní k přijetí jejich vlastního těla.

„Znovu se učím mít rád sám sebe, nejprve jsem se musel naučit mít rád toho tlouštíka, kterým jsem byl a nyní se snažím mít rád sám sebe, tak, jak teď vypadám,“ řekl Burton serveru BuzzFeed a vzkazuje všem: „Nemusíme se stydět, jsou to jizvy z boje, z boje s nadváhou.“

Lidé si jeho příběh a fotografie sdílí mezi sebou a píší mu, že ho obdivují za to, že se rozhodl své fotografie ukázat.

Sdílejte článek
Štítky Anglie Manchester John Burton

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.