ONLINE CHAT: Bojíte se vánočních kil? Poraďte se s nutriční terapeutkou

ONLINE CHAT: Bojíte se vánočních kil? Poraďte se s nutriční terapeutkou

Každý rok se kolem Vánoc těšíme na sváteční nicnedělání, které s sebou nese i pojídání dobrot, jichž je v tomto období všude plno. Přitom stačí dodržovat pár pravidel a po svátcích se s klidem můžete postavit na váhu.

Cukroví, mastná jídla i spousta alkoholu k těmto svátkům patří. Obsahují ale spoustu tuku, cukru a velké množství kalorií, které mohou zahýbat s naší váhou. Navíc zvýšená konzumace těchto potravin může vést k různým zdravotním problémům, zvlášť pokud máte citlivé trávení.

Co jíst během Vánoc a jak těmto potížím předejít? Víte, jak se stravovat, aniž byste se museli extrémně omezovat a přitom si sváteční dobroty užili? Co dělat, pokud jste momentálně na dietě? Jaké ingerdience používat k vaření a pečení, pokud chcete o Vánocích jíst zdravě? Jak jíst na Silvestra, abyste druhý den neprotrpěli? A co pomáhá na novoroční kocovinu? Nejen o tom se můžete poradit s nutriční terapeutkou Nikol Hložkovou.

Své otázky můžete psát ZDE.

Nikol Hložková

Vystudovala obor nutriční terapeut. Zdravému životnímu stylu se věnuje už několik let. Nyní svoje znalosti a několikaletou praxi uplatňuje při práci s klienty dietního programu It´s my life! Pomáhá jim zdravě a účinně zhubnout, ale hlavně je navést na režim, který jim pomůže si vysněnou váhu udržet. Jejím hlavním krédem je individuální přístup a péče o klienty i po jejich zhubnutí.

Vánoce se blíží a jistě už připravujete nebo se chystáte dělat cukroví a plánovat, co dobrého na svátky uvaříte. Využijte této příležitosti a poraďte se včas s odbornicí. Nikol Hložková na vaše otázky bude odpovídat ve čtvrtek od 18 do 19 hodin, ale své otázky můžete posílat už teď.

Sdílejte článek
Štítky cukroví Vánoce dieta svátek silvestr nepřibrat

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.