Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

ONLINE CHAT: Bojíte se vánočních kil? Poraďte se s nutriční terapeutkou

Vydáno: 10.12.2015
Jak to udělat, když bude všude kolem tolik dobrot?
Jak to udělat, když bude všude kolem tolik dobrot? Autor: facebook.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Každý rok se kolem Vánoc těšíme na sváteční nicnedělání, které s sebou nese i pojídání dobrot, jichž je v tomto období všude plno. Přitom stačí dodržovat pár pravidel a po svátcích se s klidem můžete postavit na váhu.

 

Cukroví, mastná jídla i spousta alkoholu k těmto svátkům patří. Obsahují ale spoustu tuku, cukru a velké množství kalorií, které mohou zahýbat s naší váhou. Navíc zvýšená konzumace těchto potravin může vést k různým zdravotním problémům, zvlášť pokud máte citlivé trávení.

 

Co jíst během Vánoc a jak těmto potížím předejít? Víte, jak se stravovat, aniž byste se museli extrémně omezovat a přitom si sváteční dobroty užili? Co dělat, pokud jste momentálně na dietě? Jaké ingerdience používat k vaření a pečení, pokud chcete o Vánocích jíst zdravě? Jak jíst na Silvestra, abyste druhý den neprotrpěli? A co pomáhá na novoroční kocovinu? Nejen o tom se můžete poradit s nutriční terapeutkou Nikol Hložkovou.

Své otázky můžete psát ZDE.

 

 

nikol-hlozkova-2-web Foto:

Nikol Hložková

Vystudovala obor nutriční terapeut. Zdravému životnímu stylu se věnuje už několik let. Nyní svoje znalosti a několikaletou praxi uplatňuje při práci s klienty dietního programu It´s my life! Pomáhá jim zdravě a účinně zhubnout, ale hlavně je navést na režim, který jim pomůže si vysněnou váhu udržet. Jejím hlavním krédem je individuální přístup a péče o klienty i po jejich zhubnutí.

 

                                                                                                                                                  Vánoce se blíží a jistě už připravujete nebo se chystáte dělat cukroví a plánovat, co dobrého na svátky uvaříte. Využijte této příležitosti a poraďte se včas s odbornicí. Nikol Hložková na vaše otázky bude odpovídat ve čtvrtek od 18 do 19 hodin, ale své otázky můžete posílat už teď.

Článek je zařazen v: Vánoce, cukroví, dieta, nepřibrat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama