ONLINE CHAT: Ptejte se známé dietoložky a odbornice na zdravý životní styl Karolíny Hlavaté

O tom, jak má vypadat zdravá a vyvážená strava, se toho psalo a píše opravdu hodně a vyznat se v tom není lehké. Dnes se můžete poradit s odbornicí na zdravý životní styl a odbornou garantkou iniciativy Vím, co jím a piju.

O tom, co by člověk měl jíst a čemu se naopak vyhnout, ví snad všechno. Poradí vám, jak zhubnout, co jíst k snídani, obědu nebo večeři, jak se donutit ke sportování nebo co sledovat na obalech, když kupujete potraviny.

Na našich stránkách jste se mohli s Karolínou Hlavatou pravidelně setkávat ve videoseriálu Vím, co jím, ve kterém spolu s Petrem Havlíčkem radili, jak vybírat některé potraviny. Například tu nejlepší šunku, vhodný olej na vaření nebo na salát, kvalitní sýr, nejlepší pečivo nebo nejlepší těstoviny.

Dnes máte jedinečnou možnost zeptat se Karolíny Hlavaté na to, co vás zajímá. Chcete začít zdravě žít a nevíte, jak začít? Potřebujete poradit s jídelníčkem nebo výběrem vhodných potravin? Nedaří se vám zhubnout? Nevíte, kolik toho máte za den sníst, co sledovat na obalech potravin nebo třeba co dělat, když chcete pomoci člověku s poruchou příjmu potravy?

Své otázky můžete psát ZDE.

I další díly seriálu Vím, co jím se točily kolem jídla – jeho výběru při nakupování nebo samotné přípravy. Tady jsou některé z nich:

PhDr. Karolína Hlavatá, Ph.D.

Absolvovala bakalářské studium Veřejného zdravotnictví na 3. lékařské fakultě v Praze, na Masarykově univerzitě v Brně vystudovala obor Zdravotní vědy - Pedagogická specializace výživa člověka. Postgraduální studium absolvovala v oboru Fyziologie a patofyziologie člověka. Od roku 2003 pracuje jako dietoložka v Endokrinologickém ústavu v Praze. Publikuje v domácích i zahraničních časopisech, aktivně se účastní kongresů, konferencí a přednáškových akcí pro odbornou i laickou veřejnost. Mimo jiné působí v současnosti jako odborná poradkyně iniciativy Vím, co jím a piju.

Využijte této příležitosti a posílejte už teď své otázky. Karolína Hlavatá na ně bude odpovídat ve středu večer mezi 17. a 18. hodinou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.