Štíhlá postava Terezy Kostkové: Co jí pomáhá nejvíc?

Herečka a moderátorka Tereza Kostková (37) je štíhlejší a krásnější. Co za tím je? Některý z obvyklých důvodů, kvůli kterým ženy shazují kila? Stres nebo nový muž?

Sympatická Tereza Kostková je v poslední době čím dál krásnější a štíhlejší. Kupodivu v tom není žádný nový muž, závratná dieta či pracovní stres. Jak se tedy Tereze podařilo získat tak dokonalé křivky? „Rozhodně za tím nehledejte nic závratného a šokujícího. Jen se snažím dodržovat zaručené pravidlo. Co člověk spotřebuje, musí taky vydat. Já osobně ráda jím, proto častěji cvičím. Mám i osobního trenéra. Oblíbila jsem si i bikram jógu,“ přiznala Tereza.

V poslední době se herečka objevuje především v divadle či moderuje společenské akce. Jelikož je nyní plesová sezona, není divu, že jeden z vyhlášených plesů bude moderovat právě Kostková. „Oslovili mě organizátoři Česko-Slovenského plesu a vzhledem tomu, že jde nejen o velkou společenskou událost v Obecním domě, ale ples budu spolumoderovat s hercem Marošem Kramárem. Na něj se obzvlášť těším,“ dodala s úsměvem Tereza.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.