Štíhlá postava Terezy Kostkové: Co jí pomáhá nejvíc?

Herečka a moderátorka Tereza Kostková (37) je štíhlejší a krásnější. Co za tím je? Některý z obvyklých důvodů, kvůli kterým ženy shazují kila? Stres nebo nový muž?

Sympatická Tereza Kostková je v poslední době čím dál krásnější a štíhlejší. Kupodivu v tom není žádný nový muž, závratná dieta či pracovní stres. Jak se tedy Tereze podařilo získat tak dokonalé křivky? „Rozhodně za tím nehledejte nic závratného a šokujícího. Jen se snažím dodržovat zaručené pravidlo. Co člověk spotřebuje, musí taky vydat. Já osobně ráda jím, proto častěji cvičím. Mám i osobního trenéra. Oblíbila jsem si i bikram jógu,“ přiznala Tereza.

V poslední době se herečka objevuje především v divadle či moderuje společenské akce. Jelikož je nyní plesová sezona, není divu, že jeden z vyhlášených plesů bude moderovat právě Kostková. „Oslovili mě organizátoři Česko-Slovenského plesu a vzhledem tomu, že jde nejen o velkou společenskou událost v Obecním domě, ale ples budu spolumoderovat s hercem Marošem Kramárem. Na něj se obzvlášť těším,“ dodala s úsměvem Tereza.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.