Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Štíhlá postava Terezy Kostkové: Co jí pomáhá nejvíc?

Herečka a moderátorka Tereza Kostková (37) je štíhlejší a krásnější. Co za tím je? Některý z obvyklých důvodů, kvůli kterým ženy shazují kila? Stres nebo nový muž?
Vydáno: 20.01.2014
Terezka na sobě pracuje
Autor: archiv Holmes Place Terezka na sobě pracuje

Sympatická Tereza Kostková je v poslední době čím dál krásnější a štíhlejší. Kupodivu v tom není žádný nový muž, závratná dieta či pracovní stres. Jak se tedy Tereze podařilo získat tak dokonalé křivky? „Rozhodně za tím nehledejte nic závratného a šokujícího. Jen se snažím dodržovat zaručené pravidlo. Co člověk spotřebuje, musí taky vydat. Já osobně ráda jím, proto častěji cvičím. Mám i osobního trenéra. Oblíbila jsem si i bikram jógu,“ přiznala Tereza.

V poslední době se herečka objevuje především v divadle či moderuje společenské akce. Jelikož je nyní plesová sezona, není divu, že jeden z vyhlášených plesů bude moderovat právě Kostková. „Oslovili mě organizátoři Česko-Slovenského plesu a vzhledem tomu, že jde nejen o velkou společenskou událost v Obecním domě, ale ples budu spolumoderovat s hercem Marošem Kramárem. Na něj se obzvlášť těším,“ dodala s úsměvem Tereza.

-juf-