TOP 8 potravin, na které štíhlé ženy nedají dopustit

TOP 8 potravin, na které štíhlé ženy nedají dopustit

Možná, že si říkáte, jak to ty štíhlé ženy dělají, že jsou pořád tak hubené. Může za tím být nespravedlnost tohoto světa – někdo přibírá i ze vzduchu, zatímco jiní se mohou cpát od rána do večera a ručička na váze se jim nehne ani o píď. Může za tím být ale také něco jiného: štíhlé ženy zkrátka vědí, jak jíst a nepřibrat.

Ovesné vločky

Lidé, kteří drží svou hmotnost na uzdě, často snídají ovesné (nebo jiné obilné) vločky. Nemusíte jich sníst celý kamion, stačí 40–50 gramů zalít vodou, krátce povařit a servírovat je třeba s trochou tvarohu a čerstvého ovoce.

Ledový salát

Štíhlé ženy dobře vědí, že zelenina neobsahuje téměř žádné kalorie, zato spoustu vitamínů, vody a vlákniny. Neváhejte vytvořit ze své mini porce jídla objemný pokrm, doplněný spoustou salátu a další zeleniny! Zaplníte žaludek, budete jíst déle (tím ošidíte mozek i chuťové pohárky) a dostanete do sebe potřebné vitamíny i minerály.

Sýr cottage

Dá se jíst naslano i nasladko. Až vás tedy bude příště honit mlsná, dejte si cottage se lžičkou kakaa a trochou medu. Tato svačinka plná bílkovin vás zasytí a uspokojí chuť mlsat, aniž byste přibrala jediný gram.

Jablka

Obyčejná jablka jezte k snídani, dopolední či odpolední svačině. Mají málo cukru, ale maximum potřebných vitamínů, vlákniny i vody. Sáhněte po nich vždy, když budete mít chuť na něco sladkého a zároveň zdravého. Tím, že je nutné je důkladně kousat, opět ošálíte svůj mozek i žaludek – budou si myslet, bůhvíco jste nesnědla a kilogramy poletí dolů samy.

Olivový olej

Nenasycené mastné kyseliny jsou nesmírně důležité pro správnou funkci našeho organismu. Štíhlé ženy nemají z tuků fóbii, naopak si na každý salát nalijí pořádnou porci olivového oleje, protože vědí, že bez tuku by se ze salátu nevstřebaly důležité vitamíny (A, D, E a K).

Mandle

Ořechy obsahují zdravý tuk a kvalitní bílkoviny. Dopřejte si jich hrst, když máte hlad nebo chuť na malou svačinu. Samozřejmě volte nepraženou a nesolenou variantu!

Káva

Štíhlé ženy často pijí kávu. Ta stimuluje metabolismus, navozuje pocit pohody, a pokud si ji dáte s trochou mléka, dokonce i na chvíli zasytí.

Bílý jogurt

Jogurtové kultury prospívají našemu trávení. To štíhlé ženy vědí, a proto si bílý jogurt dopřávají téměř denně. Rozhodně ale nekupujte jogurty slazené. V případě, že budete chtít svou porci zdraví sladší, dejte si do ní lžičku medu nebo domácí zavařeniny.

Zdroj: Fithall.cz

Save

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.