Diety a hubnutí

3. prosince 2017 12:54

Martina Čerňanská

Z někdejší boubelky ze Jste to, co jíte krásná nevěsta. Jak to dokázala?

Příběh Marcely Murasové z Ostravy byl jedním z nejvýraznějších příběhů poslední, sedmé série pořadu Jste to, co jíte, kterou televize Prima vysílala na jaře tohoto roku.

Po zradě manžela se jediným lékem na její bolavé srdce stalo jídlo. Projedla se až do stavu, kdy už jí šlo téměř o život. Naštěstí včas zatáhla za záchrannou brzdu a rozhodla se bojovat. Nakonec pokořila všechny rekordy za celou historii tohoto pořadu. A ve své cestě za štěstím pokračovala dál. Nakonec našla i novou lásku a necelý rok od natáčení je už vdanou paní.

Pamatujete na Marcelu Murasovou (41), maminku dvou dospívajících dcer, která zajídala zradu manžela a dostala se až na váhu 133 kilogramů? Její příběh vzal za srdce diváky oblíbené show Jste to, co jíte – nevěrný manžel byl načapán vlastní starší dcerou s nejlepší kamarádkou své manželky na chalupě a z toho vznikly Marceliny psychické problémy a nedůvěra k lidem. V tomto nelehkém životním období se Marcela soustředila jen na své dvě dcery Nikolu a Terezku, a vlastní život ani dramatický nárůst váhy ji nezajímaly.

Paní Marcela na sobě hodně zapracovala už během natáčení, Foto: archiv Prima

Se svými kily se rozhodla zatočit pod dohledem výživového poradce Petra Havlíčka, fitness trenérky Hanky Kynychové a psycholožky Laury Janáčkové. Z ženy, která se stranila společnosti lidí a utápěla se ve zradě blízkých, se díky jejich pomoci nakonec stala dáma, která k radosti svých nejbližších dokázala zdánlivě nemožné. Osm měsíců od natáčení měla Marcela dole 52 kilogramů a na redukci váhy dodnes úspěšně pracuje. Stala se tak historicky nejúspěšnější účastnicí oblíbeného pořadu o hubnutí.

Své ovoce přinesla i snaha psycholožky Laury Janáčkové přivést maminku dvou dospívajících dcer zpět k pozitivním myšlenkám, a zejména plánům do budoucna. Marcela si opět začala věřit a důvěřovat jiným lidem. Víra v sebe sama jí nakonec do života přinesla i nového muže. A její nový vztah se v průběhu posledních měsíců upevnil natolik, že z rozvedené maminky Marcely Murasové je dnes vdaná a šťastná paní Vaňková. Radost z krásné nevěsty jistě měly obě její dcery, které si přesně takto spokojenou a šťastnou maminku pro sebe už dlouho přály.

zdroj: TZ Prima


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.