Sledujte online: Nešťastná láska mezi nevšedním lékařem Conradem a Nik

Pokud milujete seriály jako je Modrý kód, na Prima LOVE ve 12.45 můžete sledovat americký seriál Doktoři. Ti bojují proti manipulativním taktikám farmaceutického průmyslu, ale i se stresem a záhadnými případy. Láska je u nich ale koneckonců vždy na prvním místě. Seriál můžete vidět online v našem archivu iPrima.cz.

Velká láska se nevyhýbá ani velkým nemocnicím. I to je případ doktora Conrada, který nejde pro originální řešení případů daleko a tím se rozhodně nestává oblíbencem vedení nemocnice, ale ani starších lékařů.

Zkušený lékař a nezkušený vztah

Zkušený doktor Conrad Hawkins nesouhlasí s představou, že na pacientech by se mělo hlavně vydělat. Sám kritizuje lékaře, kteří se snaží doporučit pacientovi něco, co je zbytečně drahé nebo nebezpečné, a bojuje proti vypočítavým pojišťovnám nebo proti nabubřelým egům některých chirurgů, kteří si někdy přisuzují božské vlastnosti. Hawkins je zkrátka rebel, ale ne bez příčiny. Za jeho nesmlouvavým postojem totiž stojí zkušenost lékaře z Afghánistánu. Drsné zážitky v armádě mu pomohly být takovým doktorem, jakým je dnes, nemluvě o tom, že rozhodně rozvinuly jeho zkušenosti na poli medicíny a zachraňování životů.

Jeho milostný život je propojen s nemocniční sestrou Nik, s kterou je pojí silné zážitky. I to ale někdy nestačí. Conrad a Nik se rozcházejí.

Podívejte se na ukázku z 9. dílu Doktorů, které najdete v online archivu iPrima.cz

Sledujte seriál Doktoři na Prima LOVE každý den ve 12.45 nebo na iPrima.cz, kdykoliv chcete.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.