Dojemné video: Díky speciálním brýlím malý Leo poprvé viděl maminku

Ve čtyřech měsících se malý Leopold podíval na svoji maminku a poprvé ji skutečně spatřil. A úsměv, který mu to vykouzlilo na tváři, stojí za všechno na světě!

Leo Reppond trpí albinismem, nemocí, jež mimo jiné doprovází i poškození zraku. Z lékařských příruček vyčtete, že „děti postižené albinismem špatné poznávají předměty, které jsou jim známé, a nedostatečně rozlišují nebo vůbec nerozlišují i podstatně rozdílné objekty.“

A tak Leo nikdy nespatřil svoji maminku Erin. Tedy až do minulého týdne, kdy se poprvé podíval na svět přes své nové brýle.

Foto: Newsflare

Jeho táta David Reppond (39) je filmovým producentem, takže celou událost pochopitelně neopomenul zvěčnit na kameru. A podle jeho slov nezůstalo v domě Reppondových jediné oko suché, když se malý Leo poprvé zazubil na jeho ženu. „Měl jsem co dělat, abych přes pláč vůbec udržel kameru,“ přiznal David.

„Bylo to neskutečně emotivní a dojemné. Člověk si nedokáže představit, jak moc ho to zasáhne, dokud se mu to neodehraje přímo před očima. Můj syn se podíval na moji ženu a poprvé v životě ji skutečně spatřil.“

Speciálně upravené brýle pro nejmenší pomohl manželskému páru ze Seattlu sehnat až oční specialista z Los Angeles. Jsou celé vyrobené z měkkého materiálu podobného gumě, bez šroubků a ostrých hran.

Poté, co je od lékaře dostali, sezvali Reppondovi nejdříve celou rodinu, aby všichni byli svědky toho vzácného okamžiku. A Leo je odměnil tím nejkrásnějším úsměvem na světě. No řekněte, není úžasný?

Sdílejte článek
Štítky brýle

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.